Ihannenainen EI ole

Sellainen, jonka perse näyttää olevan lähellä niskaa. Silloin tällöin näkee naisen jonka selkä on uskomattoman lyhyt. Pakarat ovat melkein kiinni niskassa. Hulvattoman hauska näky :)
4136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No eipä ole tuollaista vielä näkynyt missään. Linkitä ihmeessä kuva naisesta, jolla on mukamas liian lyhyt selkä... Lieneekö aloituksessasi kuitenkin kyse siitä, että olet pitkäselkäinen itse, ja yrität kuvitella olevasi kovinkin hyvän näköinen...

Äänestä

varmaan hankkia silmälasit,tuntuu olevan jonkin verran näköhäiriötä herralla.

Äänestä
  • Nainen se on.

    Äänestä

Aloittaja varmaankin on oikea valioyksilö. Pääkopan sisältö onkin sitten jäänyt vähemmälle. Kukapa ei haluaisi olla täydellinen, mutta kun valitettavasti itse ei pysty vaikuttamaan jalkojensa ja selkänsä pituuteen.
Itsellä pitkät jalat ja lyhyt selkä, mutta näillä mennään ja on menty jo yli 50 vuotta:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peppuuuuu kirjoitti:

Sellainen, jonka perse näyttää olevan lähellä niskaa. Silloin tällöin näkee naisen jonka selkä on uskomattoman lyhyt. Pakarat ovat melkein kiinni niskassa. Hulvattoman hauska näky :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu