Onhan se jännää, oman kunnan tyttö telkkarissa. Vielä kun on oma itsensä, riittää kansalla puhutavaa. Mutta kaiken huuhaan keskellä muistakaa välillä katsoa itseänne, mitä sinä olet saanut aikaan? Mitä sinä teet parikymppisenä? Joku sentään pyrkii eteenpäin. Lopetelkaa rääppiäiset ja miettikää miten itse hankkisitte elannon ja vaurastuisitte siinä sivussa.
Typerää jauhaa täällä soopaa, paskanpuhuminen kun on tietyn kansanosan huvia, niiden, joilla ei olisi kyllä varaa puhua tai moralisoida yhtään. Antakaa tuki omalle tytölle, äänestäkää että se pysyy talossa viimeiselle viikolle asti. Tyttö sentään yrittää tehdä jotain tulevaisuutensa eteen.
Rauhoittukaapas pikkuhiljaa
14
385
Vastaukset 14
- tulevaisuus ON
perse paljaana jossaki seiska päivää lehessä HYVÄÄ PÄIVÄÄ VAIN!
- ilkeätyäron
Mietin just että kuka hullu sitäki äänestää. Taas uus tuksu.
- Tuksuttelija
ilkeätyäron kirjoitti:
Mietin just että kuka hullu sitäki äänestää. Taas uus tuksu.
Solet oikea tuksu""
- abwww
Andte voittoon tietenkin, ei tuollaisia Jennoja, tullut kuuluksi hässimisestä talossa ja käytti erittäin rumaa kieltä alussa, nyt ei saa, huutaa, kiljuu, rääkyy ja eilen Tuulikkia kiusasi todella. Ei huolita Hkiin. ottakee se sinne.
- Juttu pahenee
Jaa sie taas ekkös malta lopettaa ajoissa.
- kievarhin
Juttu pahenee kirjoitti:
Jaa sie taas ekkös malta lopettaa ajoissa.
huutamhan
- on se vain sellasta
kievarhin kirjoitti:
huutamhan
Juuuh!
Antakaa tytön yrittää tuota rahasummaa, turha sitä on kenenkään kritisoida. On toki maailma muuttunut, en minäkään hyväksy tuota "sekstailua" telkkarissa, mutta kai se on muututtava maailman mukana.
Eikös ensi vuonna ole vaalit, pistäkää neiti ehdokkaaksi ja äänestäkää se luottamustehtävään.- H mikä H
Aika harva pystyy touhuamaan tuntikausia huoneessa, jossa on monta vierasta ihmistä. Muut jopa valittivat häiritsevistä äänistä ja löyhkästä, se ei neitosen tahtia haitannut.
- fjlöäölk
Nehän nukit toisessa huoneessa.
- maaton ja karjaton
Hyvä Jenna älkää kadehdiko ja herjatko saisi voittaa,äänet ylitornion tytölle.
- Hyi itku
Hyi saatana, mikä pi**n jau oli tuossa yhteishuoneessa.
Nuo kaksi vain naivat ja muut yrittävät olla kuin eivät huomaisikaan.
Haju on varmaan kaamea monen tunnin nussimisen jälkeen. - kokamalajoukko
Ei ne lopeta ko on alkuun päässeet.
- Nethän ei
Ei ne:
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7091733Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss272898- 67857
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö108661- 32581
- 88557
- 32540
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E61539- 42522
- 37520