Kävin viikonloppuna yökerhossa ja alkoi masentaa. Naiset pyörii siellä itseriittoisina omissa porukoissaan ja odottavat, että pelimiehet tulevat iskemään. Mitään toivoa ei ole, että kukaan nainen jotenkin tulisi vastaan tai osoittaisi oma-aloitteisesti kiinnostusta. Kuulin yhden naisporukan valittelevan, että paikka on täynnä itseään täynnä olevia miehiä ja missä on kaikki kivat miehet, mutta hetken päästä yksi näistä itseään täynnä olevista pelimiehistä tuli iskemään heitä ja kyyninen marmatus muuttui hetkessä tyttömäiseksi kihertämiseksi ja kikatteluksi. Juttelin hetken aikaa yhden naisen kanssa ja kun kävin vessassa niin sillä aikaa joku pelimies oli jo halailemassa hänen kanssaan. Kaiken kruunasi kun näin kauniin blondin menevän iskemään laihaa somalimiestä (tästä avauduinkin jo aiemmin) ja hänen mamukaverit naureskeli vieressä. Tämä oli viimeinen niitti ja lähdin pois.
Yökerhot masentaa
kyynisyys lisääntyy
7124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tais saada se blondi sinä yönä mustaa makkaraa kaikkiin reikiin, tavallisen suomimiehen pitää samaan aikaan tyytyä omaan käteen.
Kiltin ja kunnollisen eli alemman tason miehen on ihan turha edes mennä mihinkään yökerhoon masentumaan. Ei sitä pillua saa kuitenkaan.
Nyt vedit yhtäläisyysmerkit kiltin ja kunnollisen ja AT-miehen välille. Ne eivät ole sama asia.
Joskus on ja joskus ei.
"Nyt vedit yhtäläisyysmerkit kiltin ja kunnollisen ja AT-miehen välille. Ne eivät ole sama asia."
Kaikki ätmit eivät ole kilttejä ja kunnollisia.
Mutta kaikki kiltit ja kunnolliset ovat ätmejä.
Tällä en siis tarkoita naisen terminologiaa, jossa kiltti = pelimies joka koskettelee, hyväile ja suutelee 5 minuuttia tapaamisesta ja kunnollinen = pitkä, komea, hyvin ansaitseva ja suosittu.
Höpsis, kaikki kiltit ja kunnolliset muka olisivat AT-miehiä. Tarkoitat, että kaikki nössöt ovat AT-miehiä.
Taisi olla tyttäreni joka meni somalimiestä iskemään. Ei ihme että somalimiehen kaverit nauroivat tälle tulevalle aisurille kun ovat itse käyneet tönäisemässä tytärtäni aikaisemmin.