Lukekaas tämä mölöt ennen kuin elämöitte

131230
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Mutta ei sitä perseseksiä silti valtion tarvitse siunata. Seuraavaksi ne taatusti haluavat kirkkoon. Seisooko sitten homohäissä hinttarit kyrvät pystyssä alttarin edessä ja pujottavat kultaiset penisrenkaat toistensa kikkeleihin? Täten julistan teidät mieheksi ja mieheksi. Voit nyt nussia morsianta perseeseen. Menee ihan pelleilyksi tämäkin. Vitun paskahintit ja paskaeduskunta, te olette pilanneet kaiken. Toivottavasti Putin valtaa tämän hinttimaan ja lopettaa homopelleilyn täällä.

Äänestä

DarkFear hoi! Tämä aloitus on selvästi sulle!

Äänestä

En nyt välitä persereiästä ja pimppikin riittäisi, mutta jos nainen välttämättä haluaa tulla naiduksi persereikään ja saa siitä jotain kiksejä, niin kai minä sitten voisin naiskumppaniani sinne pyynnöstä naidakin. Onko täällä palstalla sitten naisia, jotka haluaa, että joku mölö kerrankin tulisi panemaan kurppaa perseeseen? En oikein ymmärrä tämän aloituksen tarkoitusta.

Äänestä

Perseseksi on homoille

Äänestä

Kurppien viimeinen toivo kun tilanne on niin paha että ykköseen menee pesismaila.

1Äänestä

"Mies saa peppuseksistä paljon irti. Hän nauttii tiukkuudesta, sillä vaikka kuinka treenaisit lantionpohjan lihaksiasi, emättimestä ei saa yhtä tiukkaa kuin peppureiästä."

Hyvä, että naistenlehdenkin jutussa myönbetään, että reiän tiukkuuss on miehille tärkeää.

Äänestä
  • Fyysisessä tuntumassa ei ole mitään eroa.

    Äänestä

  • tunnustaa, että teinin reikä on tiukempi kuin kurpan reikä

    Äänestä

  • Samalla voisi myös kirjoitti:

    tunnustaa, että teinin reikä on tiukempi kuin kurpan reikä

    Se ei pidä paikkansa. Myös teininnreikä voi olla löysä

    Äänestä

anaaliseksiä kolmansilla treffeillä, homma on suhdemielessä ohi.

1Äänestä
  • Olet saastaa

    Äänestä

Kukaan nainen ei ole antanut pyllyreikää koskaan

Äänestä

Anaaliseksi. Se on homoille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


....... kirjoitti:

http://ellit.fi/suhteet/seksi/anaaliseksi-nain-nautit-peppuseksista-turvallisesti

ja tää on ihan heterojuttua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu