Miksi darra-tsirra on nykyään Sonne?

Niin?
454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Helppo juttu.

Mä pidän kääpiöistä.

(Naurua)

Äänestä

Rati riti tsirra tuli paha darra.
Lataamossa laskiaisen
vietti naunoun paskiainen.
Rati riti sonne, on siinä urpo jonne.

Äänestä
  • Ei se noin mene. Sulla on ihan yhtä mahdoton tehtävä edessä kuin se on minulla.

    Ensimmäiseksi tuli Fucoo.

    Loppu on historiaa.


    (Reps)

    Äänestä

  • Bumse kirjoitti:

    Ei se noin mene. Sulla on ihan yhtä mahdoton tehtävä edessä kuin se on minulla.

    Ensimmäiseksi tuli Fucoo.

    Loppu on historiaa.


    (Reps)

    Mä laitan sulle tosta taustatanssijan Googleesi, serverille ja sieluusi.

    Onnea vaan.

    https://www.youtube.com/watch?v=kBYwMOPKuPo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neiti Näpsä kirjoitti:

Niin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu