Sykettä

Hei! Kertokaas mikä olis hyvä ja alle 150 eur maksava aktiivisuusmittari tai urheilukello kävelyä harrastavalle. Pitäs olla yhteensopiva Android 4.2 kanssa.
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Urheilukelloista käy kävelyyn mikä vaan. Ne eivät tosin puhelimen kanssa juttele, ainakaan halvemmat mallit. Aktiivisuusrannekkeista on kokemusta Polarin ja Garminin tuotteista, sillä ne ovat ainoat jotka ovat oikeasti niin vedenpitäviä että voit uida ranneke kädessä. Polar sykevyö menee ainakin tuohon budjettiisi, mutta en tiedä noista Android-hommista mitään.

Äänestä

Tietäskö kukaan sopiiko Polar androidin kanssa yhteen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keppykäppy kirjoitti:

Hei! Kertokaas mikä olis hyvä ja alle 150 eur maksava aktiivisuusmittari tai urheilukello kävelyä harrastavalle. Pitäs olla yhteensopiva Android 4.2 kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu