Niin tuttu ongelma, olen tapaillut yhtä naista mutta pitemmät ajat hänen asunnossaan ovat ongelma. Miksikö? No kun jossain vaiheessa tulee luonnollinen tarve suolen tyhjennykseen ja tämä on mielestäni niin yksityinen asia etten ihan helpolla mene sitä suorittamaan jos nainen kuuntelee viereisessä huoneessa.
Omalla kohdallani ongelma on hieman äänekäs toimitus. Ennen kakan tuloa minulta tulee aina äänekkäitä pieruja. Mitä nainen siitä ajattelisi jos kuulisi noita ääniä kun olen vessassa.. voisi loppua suhde lyhyeen. Olisi mukava voida tuntea että voi vapautuneesti tehdä tuonkin asian vaikka toinen kuulisi äänet. Mutta se on se ensimmäinen kerta joka hermostuttaa... miten nainen suhtautuu. Naiset mielipiteitä, miten suhtaudutte tuollaisiin ääniin, olenko vain turhaan pelokas tässä asiassa?
Omalla kohdallani ongelma on hieman äänekäs toimitus. Ennen kakan tuloa minulta tulee aina äänekkäitä pieruja. Mitä nainen siitä ajattelisi jos kuulisi noita ääniä kun olen vessassa.. voisi loppua suhde lyhyeen. Olisi mukava voida tuntea että voi vapautuneesti tehdä tuonkin asian vaikka toinen kuulisi äänet. Mutta se on se ensimmäinen kerta joka hermostuttaa... miten nainen suhtautuu. Naiset mielipiteitä, miten suhtaudutte tuollaisiin ääniin, olenko vain turhaan pelokas tässä asiassa?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olen vakuuttunut että tämä ketju tulee täyttymään naisten rohkaisevista kertomuksista, joissa he kuvailevat oman ja kumppaninsa suolensa toimintaa sekä kertovat miten ovat itse selvittäneet vastaavan ongelman. Tai sitten ei täyty.
Laita hana päälle ja laula kovaan ääneen, kun teet toimituksen
Tiedämme minkä takia menet vessaan! Joko paskalle tai kuselle. Ota minut matkaan jos, et uskalla yksin kakkia pytylle! Haistelemme yhdessä sinun paskanhajua ja sitten puuhastelemaan jotain muuta!
Näin aikuisiällä sitä tietää, että ihmisen peräpäästä tulee ilmaa ja tavaraa. Kunhan oven pistät perässäsi kiinni niin kaikki ok.
Vähennä hiilareita ja hiilihappojuomia niin pierutkin vähenee.
Mitenkäs - itselläni ei ole lemmikkejä - kun vaikka koiraa kakatetaan, niin eihän niiltä mitään pörinää kuulu? Ihmisenkin on täysin mahdollista kakata nopeasti, äänettömästi ja siististi kuin eläimet. Ruokavaliota pitää korjata, jos ulostaminen on äänekäs ja arvaamaton tapahtumasarja.
Koirat, lihansyöjät, piereskelee vähän, mutta niillekin vahinkoja sattuu ja ne melkein jopa nolostuvat niistä. Sen sijaan esim nauta, monimahainen kasvissyöjämärehtijä on suorastaan häpeämätön piereskelijä, jonka metaanipäästöt tulee vielä sulattamaan napajäätikötkin.
Omalta isältä tulee myös aina ilmaa ja valitettavasti olen sen monta kertaa kuullut, yleensä PRÖÖÖT plup plup pluplup.
Eipähän tuolle mitään muuta voi kun joko muuttaa ruokavaliota ym tai sitten laittaa joku biisi soimaan kovalla volyymillä.
No pääasia on ko käy kakil vieraitten tykön ni siivoo maholliset roiskeet pytyn reunalat, ja jos pissatippoi menee menee pytynreunoil tai pytynviereen ni pyyhkii ne pois. Jos hirvee haju ni naisel varmaa joku suihkupullo mitä voi vähä ruiskii ilmaan.
On ongelmat, jumalauta. Luonnollisia toimituksia hävetään. Siitä lähtee ääntä enemmän tai vähemmän, mitä sitten? Aikuinen ihminen ei enää jaksa huvittua pissakakkaleikeistä niin että kiinnittäisi asiaan sen kummempaa huomiota. Ellei sitten ole joku fetissi. Loppuun pieni varoitus: Syödessäkin voi kuulua maiskuttelua tai muita ääniä ja yhdynnästä puhumattakaan, voi sitä loisketta. Aika vähissä on asiat mitä voitte yhdessä tehdä.
Uskallatko nussiakaan kun vitusta kuuluu lotinaa ja nainen rakastuneena voihkii ja nauttii allasi sun.
Pakko käydä paskalla ja tyhjentää paskaosasto kun, nussiessa nostaa jalat miehen käsivarsille niin ettei, ripulipaska tule lakanalle.