Mulla on vaaleat kulmat joita ei näy muuta kun lähelle tullessa. Haluisin tietää millä saisin näkymään vähäsen mutten ihan tummiks? Aattelin ostaa tota ruskeaa kulmageeli juttua. Kannattaako ostaa? Se oli joku Maybelinen :)
Kulmat
5
139
Vastaukset
- Geeliä
Kaikkein helpoin ja takuulla luonnollisin tulos saadaan juuri kulmageeleillä. Minä käytän Lumenen ruskeaa geeliä, joka antaa kohtuullisesti väriä eikä valu eikä sotkeennu.
- Cakepowder4
Itse suosittelen kulmakarvapuuteria tai kulmakarvakynää. Itse käytän nyx cake powder kulmakarvapuuteria värillä blonde :) En oo varma kirjotinko oikein ton nimen mutta kuitenkin :D Itse en suosittele kulmakarvageeliä (värillistä).
- nyccakepowder
*Nyc
Siis :D
- dermosil4ever
Mun vaaleahiuksiset kaverit tykkää käyttää dermosilin kulmaväriä :) Semmonen paletti missä on 2 eri ruskeaa (se toinen kuulemma toimii tosi hyvin blondeilla!) ja saa sekoteltua itselleen hyvän sävyn noista.. hintaa taisi olla kympin verran. Tulee luonnollinen lopputulos!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403007- 702507
- 1742334
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?332028- 181436
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411366Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221363- 131249
- 101244
- 221221