puolikuu ja ruoka en suosittele

voi voi mikä pohja noteraus puolikuun joulupöytä
3232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä en suosittelisi tlausruokaakaan, ruokaa joutuu odottamaan pöydässä aivan järkyttävän kauan!!

Äänestä

Järkyttävän huonoa ruokaa hintaansa nähden, ei mittään järkiä.

Äänestä
  • Kuule , jos olet suomalainen nainen joka laukkoo Turkissa
    kolme kertaa vuodessa , niin huonoimmassakin turkkilaispaikassa
    Rovaniemellä on aivan ihanat kebapit.
    Vaikka nokan eteen tuotaisiin sitä itseään , niin aivan ihanaa
    , todella ihanaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pettynyt pena kirjoitti:

voi voi mikä pohja noteraus puolikuun joulupöytä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu