Millaisia seksi-, suutelu- jne kokemuksia teillä on samaa sukupuolta olevan kanssa? Miten niihin päädyitte? Mitä tykkäsitte?
Oon suudellut montaa naista, saanut muutamalta iskuyrityksiä ja seurustellut yhden kanssa. Seksiä on ollut kahden kanssa.
Oon suudellut montaa naista, saanut muutamalta iskuyrityksiä ja seurustellut yhden kanssa. Seksiä on ollut kahden kanssa.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Olen täysin heteromies, mutta minulla on kokemusta laivalla samaa sukupuolta olevasta kaverista. Illan juhlimisen jälkeen menin hänen sänkyynsä lusikka-asennossa ja ensimmäistä kertaa elämässäni on miettinyt negatiivisia ajatuksia - olin onnellinen. Valitettavasti ystävyys loppui tuon illan jälkeen ja en ole kuullut hänestä sen jälkeen. Sitten tämä homopersehuorahintit palstalla alkoivat haukkumaan minua homoksi tuon takia, vaikka suvaitsevaisena miehenä mielestäni homoilta pitäisi viedä ihmisoikeudet!!! Kyllä sitä helpommastakin nuori mies hermostuu, kun hänen tukkaansa ja seksuaalisuutta aletaan kyseenalaistamaan.
Ihme pakkomielle joillain trollata darkkiksesta. Ei uskalla edes nimettömänä omasta elämästään kertoo (tai ei oo mitään kerrottavaa).
Eipä tuossa ole oikein mitään trollausta, kun hän on nukkunut miehen kanssa samassa sängyssä, on sanonut haluavansa ottaa homoseksuaaleilta pois ihmisoikeudet ja suuttuu, jos hänen tukkaansa tai seksuaalisuutta epäillään. Toki toisen nimimerkillä kirjoittaminen voidaan kait laskea "trollaukseksi".
Olen kokeillut seksiä, mutta en suutelua.
Olen maannut miehen kanssa, imutellut ja suudellut. Mutta olenkin bi joten sitä ei taideta laskea. Tarkoitit varmaankin kysyä oletko heterona ollut saman sukupuolen kanssa?
Olen nussinut miesten karvaisia perseitä ja käyttänyt niiden persekarvoja hammaslankana.
Ihan läpällä.
En Olla. Mina ei pida Darkkipoika miehena. Han olla nainen minulle.
On kokemuksia mutten viitsi alkaa niitä sen enempää ruotimaan. Aika mitäänsanomattomilta tuntuivat.
mies86?