Hei,
Entinen pomoni on perustanut puhelinmyyntifirman (lehtiä, sähköliittymiä jne) Espanjan Fuengirolaan. Siellä on noin 30 suomalaista ja työ tehdään suomenkielellä.
Olen itse lähdössä sinne maaliskuussa vähintään vuodeksi.
Otan mukaan oman auton ja vuokraan rivarin läheltä rantaa. Etsin työkaveria tai kahta joka tulisi alivuokralaiseksi (rivarissa on yksityinen aidattu turva piha, omat makkarit ja taloyhtiön uima-allas) Rantaan matkaa kortteli. Vuoka olisi noin 200 euroa per kuukausi. Auto olisi yhteiskäytössä. Ei allergisia koska oma koirani tulee mukaan muttta toki saa tuoda koiran tai kissan mukaan.
Yhteyksiä: [email protected] EI TIEDUSTELUJA mikäli et ole varmasti lähtemässä. Mielummin otan matkaan yli 50 naisia. En juhlivia nuoria.
Työpaikka Espanjassa
espanjaantöihin
1
179
Vastaukset
- EI puhelinmyynnille
Vai vuodeksi puhelinmyyntiin.... hahhahhaaa....
Taitaa olla säästössä iso kasa rahaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k542409Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖281759Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt701434Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2381320- 1191154
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.13990Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11963vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23948- 68933
- 59856