Työpaikka Espanjassa

espanjaantöihin

Hei,

Entinen pomoni on perustanut puhelinmyyntifirman (lehtiä, sähköliittymiä jne) Espanjan Fuengirolaan. Siellä on noin 30 suomalaista ja työ tehdään suomenkielellä.

Olen itse lähdössä sinne maaliskuussa vähintään vuodeksi.

Otan mukaan oman auton ja vuokraan rivarin läheltä rantaa. Etsin työkaveria tai kahta joka tulisi alivuokralaiseksi (rivarissa on yksityinen aidattu turva piha, omat makkarit ja taloyhtiön uima-allas) Rantaan matkaa kortteli. Vuoka olisi noin 200 euroa per kuukausi. Auto olisi yhteiskäytössä. Ei allergisia koska oma koirani tulee mukaan muttta toki saa tuoda koiran tai kissan mukaan.

Yhteyksiä: [email protected] EI TIEDUSTELUJA mikäli et ole varmasti lähtemässä. Mielummin otan matkaan yli 50 naisia. En juhlivia nuoria.

1

179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • EI puhelinmyynnille

      Vai vuodeksi puhelinmyyntiin.... hahhahhaaa....

      Taitaa olla säästössä iso kasa rahaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      54
      2409
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      28
      1759
    3. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      70
      1434
    4. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      238
      1320
    5. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      119
      1154
    6. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      13
      990
    7. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      11
      963
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      948
    9. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      933
    10. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      59
      856
    Aihe