jos mulla olis nainen

nii pitäsin hyvänä veisin aina kukkia ja muistasin muilla lahjoilla rakastelin hellästi ja naisen tunteet huomioiden enkä jyystäis ja vetäis turpaan niinku jännämiehet tekee mutta mikä on kun ei kelpaa kiltti mies ei vaan kelpaa nii että miettikääs sitä naiset
698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ymmärrän 99 %

Typerää kun on Ujo, siitä ei ole ollut minulle mitään todelista hyötyä, onko sulla ystäviä kuitenkin? Onko päivisin tekemistä? Tapaatko paljon ihmisiä? Mitä haluaisit muuta elämältä kuin naista?

Minä en kuitenkaan syytä naisia siitä että olen ruma ja ujo, eihän heillä ollut mitään tekemistä siihen.

Jos nainen ei halua minua koska olen ruma olen silti onnellinen hänen puolestaan ja toivon että hän löytää sen hyvän näköisen miehen joka myös on kunnon ihminen, oikeastin toivon että jokainen löytäisi sen ihannenaisen tai miehen minkä he oikeasti haluaisivat.

Siis minkä he oikeasti haluaisivat, ei fantasiaa, oikean ihmisen.

Äänestä
  • Ai niin, tämän ainakin tiedän, naiset eivät halua ketään mr. nice guy henkilöä, he tahtovat oikean suhteen, uskon siihen, mutta en määrää sitä mikä on oikea suhde kenellekkin, minulla on oma näkökanta ja on hyvä että sinullakin on oma mielipide.

    Toivottavasti löydät jonkun ätmi, kaikki tarvitsevat jonkun, paitsi jos tykkää olla yksinäinen :P

    Äänestä

Naisetta on hyvä elää.

Äänestä
  • Täytyy sanoa että on mukavaa olla tekemättä mitään mutta joskus vaan tulee tarve kokea uusia asioita, tiedän monia tuttavia jotka elävät yksin ja nauttivat rauhasta.

    Ei kaikki edes tarvitse ystäviä, olen itse vain tehnyt päätöksen muuttaa ajatusmaailmaani. :)

    Äänestä

  • old_profile_89283 kirjoitti:

    Täytyy sanoa että on mukavaa olla tekemättä mitään mutta joskus vaan tulee tarve kokea uusia asioita, tiedän monia tuttavia jotka elävät yksin ja nauttivat rauhasta.

    Ei kaikki edes tarvitse ystäviä, olen itse vain tehnyt päätöksen muuttaa ajatusmaailmaani. :)

    Minä laittaisin naiselle vaahtokylvyn ja antaisin hierontaa ja kokattais yhdessä hieno jouluateria mutta naiset haluaa mielummin nyrkkiä jännämiehiltä.

    Äänestä

Miksei sinulla ole naista?? Oletko yrittänyt viestittää naisille? Oletko mennyt rohkeasti juttelemaan naisille??==

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ätmi kirjoitti:

nii pitäsin hyvänä veisin aina kukkia ja muistasin muilla lahjoilla rakastelin hellästi ja naisen tunteet huomioiden enkä jyystäis ja vetäis turpaan niinku jännämiehet tekee mutta mikä on kun ei kelpaa kiltti mies ei vaan kelpaa nii että miettikääs sitä naiset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu