Nettideitit roskaa

mimmi6

Nojoo, naiset ei ainakaan kannata etsiä kumppania nettideiteistä, ellei halua peli miehen käsittelyyn.
Aika härskiä käyttäytymistä kun esittelevät lapsensakin, tarkoitus ei kuitenkaan mitään syvempää suhdetta.
Netistä aina löytää seuraa, ja siihen he ovat tottuneet, kun käry käy, niin ei väliä. Kunnon pelimiehelle kelpaa rumempikin nainen ja rahan perässä mennään.

10

265

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aito sinkkumies.

      Naiset aina niitä pelimiehiä haluaa eikä meitä tavallisia aitoja sinkkumiehiä. Ihan turha se nettideitti on aina ollut meille kunnollisille rehellisille aidoille sinkkumiehille. Ei mitään vastauksia koskaan vaan naiset aina vastailee niille varatuille pelimiehille.

      • Tuota harmittelen itsekkin kun me parisuhdetta haluavat miehet jäämme noiden pelimiesten jalkoihin jotka haalivat kaikki naiset ja valikoivat sitten heistä sen parhaimman jos sitäkään. Tavallinen mies ei ole yhtä hyvä puhuja kuin nuo pelimiehet vaan he korvaavat nuo lirkuttelutaidot luotettavuudella


    • mimmi6

      Ei todellakaan halua. Kyllä nuo jonniinjoutavat höpöttäjät on nähty, suu käy, vaan mitään ei aikaan saa...
      Missä lie tavalliset miehet, lieko heitä..

      • HeinäTAVIs

        No johan sulle ilmoittautui kaksi tavallista ja tässä kolmas mutta kun sulle ei kelpaa muut kuin ne kaikkien tavoittelemat pelimiehet joiden tarkoitus on vaan käyttää naisia hyväkseen. Katso peiliin ennenkun syytät meitä tavallisia miehiä kun sulle ei tavallinen kelpaa.


      • Itse ainakin lähden myös tapaamaan jos vastapuoli vaikuttaa kiinnostuneelta ja tietenkin jos minäkin sitä olen


    • ea43wt

      Itse olen tavallisena miehenä poistanut profiilini kun ei ole kysyntää.

      • Kiltti mies.

        Naiset on roskaa. Naisille kelpaa vain pelimiehet


    • sinkkumies.

      Naisten on turha valittaa ko antavat pelimiehille.

    • On se kumma

      Suurin osa naisista etsii sitä kunnollista, rehellistä tavismiestä. Pari vuotta sitten laitoin profiilin ja sitä vihjailujen ja ehdotusten määrää. Ei jaksanut. Nyt pitkän tauon jälkeen ollut uusi profiili pari viikkoa ja sama juttu. Mikään ei ole muuttunut.

      Piti vaan kysymäni että mistä ihmeestä nuo "sankarit" löytävät mielestäni asiallisen ja fiksun profiilini ja miksi ne odottamani fiksut miehet eivät eksy profiiliini vahingossakaan???

    • anneli ja onneli

      Kysyntä ja tarjonta ei kohtaa. Naimisissa oleva mies kun hakee vapaita ja varattuja ja myös kaikkea maan ja taivaan väliltä. Eli pelimiehillä on triplasti pelimerkkejä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      339
      4709
    2. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      129
      4163
    3. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      210
      2522
    4. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      101
      2239
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      41
      1741
    6. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      3
      1557
    7. Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!

      Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk
      Tv-sarjat
      7
      1389
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      31
      1356
    9. Ajattelen sinua

      Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii
      Ikävä
      51
      1304
    10. entäs jos yhtenä päivänä kävisi niin

      että miehet vaan yhtäkkiä kollektiivisesti kyllästyisivät ja lopettaisivat naisten palvelemisen ja naiset saisivat pärjä
      Sinkut
      147
      1026
    Aihe