Minkälaista on PACE???

Yritys mainostaa erittäin tehokkaaksi, jopa 350-900 kaloria tunnissa polttavaksi.. Pitääkö paikkansa, onko kokemuksia??
3856
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis kannattaa mennä kokeilemaan! On omasta mielestäni todella kivaa ja rasvaa palaa takuulla. Hyvän rasvanpolton lisäksi lihaskuntolaitteet kiinteyttää kaikkia lihaksia.
Hyvää myös se että kun on vähän laiskemmalla päällä pystyt vetämään tunnin vähän löysemmin juuri aerobisissa osuuksissa (vähemmän hyppyjä ja käsien heilutuksi jolloin syke ei nouse korkeaksi)ja kun energiaa löytyy vaikka muille jakaa niin silloin voi vetää täysillä. Ei tarvii miettii että jaksaako sitä aerobicissä tehdä kaikki ohjaajan mukana tai sitten taas toisaalta tunnin jälkeen voi jäädä energiaa. Pacessa saat juuri sellaisen treenin kuin haluat. Suosittelen!

Äänestä
  • vähän niinkun kuntopiiri,eli pilli viheltää ja vaihto

    Äänestä

  • todella kirjoitti:

    vähän niinkun kuntopiiri,eli pilli viheltää ja vaihto

    Pace on äärimmäisen tehokas ja hauska laji! Tuntuu koko kropassa hyvältä treenin jälkeen (siis varmasti hikoaa ja kalorit palaa). Sopii hyvin niille jotka haluavat tehokasta ja nopeatahtista urheilua, lähtökunnosta riippumatta.

    Kuntopiiristä pace on kaukana, kuntopiiri oli koulussa kamalinta mietä tiesin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mimmi kirjoitti:

Yritys mainostaa erittäin tehokkaaksi, jopa 350-900 kaloria tunnissa polttavaksi.. Pitääkö paikkansa, onko kokemuksia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu