Pirkkolan suihkurunkkari!

ehkä ei enää koskaan

Olin tänään perheeni kanssa uimassa Pirkkolan uimahallissa. Suihkussa ollessani huomasin kummallisen hepun, joka näytti nauttivan suihkuttelusta liiaksikin. Ko. Heppu se piti kiinni kikkelistään ja ruiskutti vettä munilleen. Ilmeisesti pedofiililtä lensi paukku, kun hän tuli muina miehinä tyytyväisenä pukuhuoneeseen niin kuin mitään ei olisi tapahtunut. Voin kertoa sinulle, että kyllä kaikki mukaan lukien saunassa olleet lapset näkivät mitä sinä teit! Seuraavan kerran otan selville missä asut ja kerron tekosistasi koko suvullesi. Enpä olisi uskonut, että tällaistakin näkee Suomessa.

4

397

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Cleese

      Kai kerroit asiasta hallin henkilökunnalle?

    • \\\\ \\\\

      en usko tota tarinaa. Jos joku olisi vetänyt käteen suihkussa, se olisi kyllä huomattu jo aiemmin.

    • Ehkä11

      Saattaa olla perää? Itse olin viime sunnuntaina ja ihmettelin kun kaveri suhkuttelee minuuttitokulla haarojen väliin. En nähtnyt kuin saunan ovien läpi kun oli pesuhuoneessa mutta epäilen että näin oli.

    • hohhoijakkaaaaa

      Totanoin käyn viikottain uimassa ja suihkutan tottakai munat joka kerta. Sitä sanotaan peseytymiseksi ja uimahallien säännöissä korostetaan aina, että peseydy ennen kuin menet veteen. Että meepä aloittaja kertomaan vaikka kytille, että TUO KAUHEA MIES PESEYTYI UIMAHALLISSA

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla

      suoja työ paikka? 🤔🤷‍♂️
      Ikävä
      34
      3956
    2. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      13
      1879
    3. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      63
      1354
    4. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      95
      1286
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      68
      1175
    6. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      5
      1031
    7. Koska tajusit silloin aikanaan

      että olin ihastunut sinuun? 🤭😍 Taisin olla aika läpinäkyvä 🫣❤️
      Ikävä
      47
      941
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      331
      894
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      26
      881
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      39
      872
    Aihe