Vetoomus Jazulille

Keksi joku uusi nikki. Vaikka Pärrämotukkajaana. :)
863
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kannatetaan!

Äänestä

Ehdotus on hyvä.

Äänestä

Hyvä nikki olis Prätkämutsi.

Äänestä

Saiko Jaana uuden pärrämotukan joululahjaksi vai tuliko taas iänikuinen nosturi?

Äänestä
  • En kaipaa lahjoja, kuten lahjattomat. :)

    Äänestä

  • UPDATE_10591955 kirjoitti:

    En kaipaa lahjoja, kuten lahjattomat. :)

    kaipaatko kuitenkin perseilynikkejäni ;)

    Äänestä

  • persenic kirjoitti:

    kaipaatko kuitenkin perseilynikkejäni ;)

    Enpä kaipaa niitäkään. Itseasiassa ajattelin juuri sulkea koneen ja ryhtyä tuijottamaan telkkua. Jos sitten tulis kohta uni silmään ja pystys jotenkinpäin jopa nukkumaan.

    Äänestä

Jip! Tumputinpa rukkaseen persenikkejäni. Varmaan tein Jazuliin vaikutuksen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SiIipa-TuuIi kirjoitti:

Keksi joku uusi nikki. Vaikka Pärrämotukkajaana. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu