Huomenna, jos Jumala suo, saa pillua

baariin
689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

minä en mene enkä siis saa pillua mut en mä sitä saa muutenkaan kun en ole tarpeeks jännä on se väärin

Äänestä

Sanoisin että todennäköisyys kyseiselle tapahtumalle on pieni.

Äänestä

En uskalla mennä yksin bääriin. Jään tälle pälställe viettämään yyttä vyöttä ja syömään pöpkörniä ja näkkejä..

Ei yksinäinen näinen vöi yksin mennä bääriin...vai vöikö?

Äänestä

Varo ettet menetä poikuutta.

Äänestä

tarkoitat varmaan "jos Humala suo".

Äänestä

pitää pyytää naiselta, ei jumalalta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Aion mennä kirjoitti:

baariin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu