Ovat oman kokemukseni mukaan usein ylimeikattuja (pinnallisia) ja kylmän oloisia, vaikka tekohymyä yrittävätkin vääntää. Heistä oikein huokuu se vastenmielisyys, kun joutuvat tällaiselle alemman tason miehelle puhumaan ja kauppaamaan vaatteita.
Ruokakauppojen kassoilla taas kohdalle osuu välillä myös empaattisen oloisia, mukavia "naapurintyttöjä". Silloin on päivä pelastettu.
Ruokakauppojen kassoilla taas kohdalle osuu välillä myös empaattisen oloisia, mukavia "naapurintyttöjä". Silloin on päivä pelastettu.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Miestenvaateliikkeisiin tuntuu valikoituvan mukavampia naisia kuin vaateliikkeisiin yleensä.
Niiltä saa helposti pillua. Kokeilkaa vaikka.
Kaikilta miesjutuissa pyöriviltä naisilta saa. Inttinaisilta, gaming girleilta, partiotytöiltä, miesten vaatteiden myyjiltä. Kannattaa valita naisten kanssa viihtyvä nainen.
Joo, kannattaa tosiaan valita nainen jolta ei saa. :D
Naismyyjät tuntuvat tykkäävän, kun mies panostaa itseensä ja ulkonäköönsä, joten kannattaa panostaa vaatekaupoissakin.
Ai olet huomannut että vaatekauppojen naismyyjät tykkäävät kun ostat niiltä mahdollisimman kalliita vaatteita? :D
Olenpa sen huomannut ihan muusta jutusta enkä osta kalleimpia vaan samaa tapahtuu myös, kun ostan vaikka alesta.
Dead end job, ei tyyliä eikä makua, vähän koulutusta, luottohäiriömerkintä, meikit ja bileet päällimmäisenä mielessä. Sellaisenko haluaisit? Jos todella haluat, ala käydä salilla ja solariumissa ja käyttää hiuslakkaa. Ei ne paljon vaadi.