Exän kanssa erottiin kuukausi sitten vähän huonoissa väleissä, mutta ei nyt niin pahoissakaan. Nyt exä tuli Tinderissä vastaan ja kun nopeasti selailin vaan niin painoin sydämet vahingossa exälle ja hän oli painanut mulle, eli meistä tuli mätsit..Kiva! Tuleeko tuosta nyt mielikuva, että mua kiinnostaa edelleen, toki hänkin painanut kiinnostuksen, mutta silti en haluaisi antaa sellaista mielikuvaa.
Exän kanssa mätsit tinderissä
Mira,
31909
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Näkyykö siellä päivämäärää koska toinen laittaa ja itse? Voihan se toinen innostua, jos kuvittelee että haluat olla sittenkin yhdessä. Tai sitten se on pelkkä sydän. Mitä tinderin käyttöohjeessa lukee niiden sydänten tarkoituksesta? :O Minkäikäiset ovat tinderissä vai kinderissä? Ehkä sun pitää selittää asian oikea laita heti, jos hän alkaa kosiskelemaan. Tuskin vaan tarvitsee.
Tai kysytkö siksi, että jos itse olisit kiinnostunut ja toinen ei, että hän saa oudon kuvan? Käsitin ettei sua kiinnosta mies.
Tinder kysymykset parisuhde sivulla.
Joo. Kai sä ite tiedät kiinnoataako exsä.
Mitä vittua tuut tänne vinkuun.