Koulun Uimakoulun uintitestit

Vihaaja24/7

Tiiättekö sitä vitutuksen määrää kun alkaa koulun uimaviikko. Koulun uimaviikot ja uimatestit on oikeesti aika perseestä. Mää en enää ees tykkää uimisesta niitten uimatestien takia. Mitä niillä uimataidoilla ees tehään jos ei haluu uida jne.
Rest In Peace, Uimakoulu

6

271

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uintivihaaja

      Olen aivan samaa mieltä!! >:((((

    • pyörätuolijäbä

      Minä omistan pyöräruolin. Minä uin vedessä pyörätuolilla. Se ei ole niin vaikeaa kuin luulisi. Se on hauska tapa kehittää kuntoa. Kokeile sinäkin. Jäin tahallaan auton alle. Se on hauska tapa hankkia pyörätuoli. Kokeile sinäkin. Palvelumme suosittelee sitä kaikille muuten vaan päästä vammautuneille. Kokeile ihmeessä.

    • munainen

      Dislikefacepalmloläksdeehomoswäglesbianjoulomilhahgeiinolo uimataidoton runkku.

    • juukelispuukelis1

      Siis joo oot nii nolo. Et osaa uia voi jummajammijuukelispuukelis. Neru kaulaan ja pervekkelta alas.....tai sit sää voit vaa ihan hyvin kaikkien parhaaksi hukkua sinne uimaopen armoille. Rest In Peace Vihaaja24/7. Olen puhunut.

    • Uimakandi vm.-79

      Voi siitä uimataidosta olla joskus hyötyäkin, vaikka nuorena ei huvittaisi uinti.
      Itsekkin inhosin joskus silloin kauan sitten uimatunteja, mutta myöhemmin uimataito on melkeen pelastanu hengen. (Kaverin vene upposi, ja jouduttiin uimaaan rantaan)

    • KKKMMMAAA

      Ärsyttää mulla on huomenna uimavitunviikot

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      233
      4159
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      112
      2624
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2355
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1426
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      115
      1406
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1169
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1087
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      953
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      936
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      921
    Aihe