Onko ok jos syö N. 1400 kaloria, Ja liikkuu 3-4h viikossa! Olen 19v 170cm pitkä Ja painan 59 ? Onko siis kalorimäärä liian vähän?
apua!
juuuppeli
1
59
Vastaukset
- desx
Olet vielä kasvuvaiheessa enkä sinuna lähtisi millekkään kitukuurille.
Laihdutuskuurit vain loppujen lopuksi lihottavat, muutenhan lihavia ei olisi jos ne toimisivat. Sinulla on nyt hyvät mitat, lopeta hölmöileminen ja syö jos olet nälkäinen. Kalorien laskennalla saat vain syömishäiriön.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372270
- 551307
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361246- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39894Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122779- 31731
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21582Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565