Halutessaan..?
Saako alemmantason nainen aina seksiä?
................
10167
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Saa. Mutta miksi kysyä näin yksinkertaista ja selvää kysymystä?
Ei saa, olen antanut pakit useammallekin. Alkoholi on kyllä ollut syynä useimmiten. Tai ehkä nää naiset sai kuitenkin joltain toiselta joka ei ollut niin kranttu.
Saa, mutta ei kaikilta miehiltä. Aina on kuitenkin joku mies, joka suostuu nussimaan.
Näin on, kyllä jotkut nussivat vaikka reikää seinässä.
ei toki kaikilta miehiltä mutta saa kuitenkin n. kolmen kysymisen jälkeen 100% varmasti jonkun ähkimään päälleen.
Varmaan mutta miks joku haluis seksiä jonkun ventovieraan kanssa?
Meinaatko, että yhdenyön suhteet ovat pelkkää urbaanilegendaa?
Saa, mutta sellaisilta, joilta ei halua. Vähän kuin ätmitkin.
"Saa, mutta sellaisilta, joilta ei halua. Vähän kuin ätmitkin."
Ätmit ei saa keneltäkään. ATN yleensä uskoo että jonkun maagisen syyn takia hänellekin kuuluu omaa tasoa reippaasti parempi mies. Ova siis mieluummin ilman.
On kyllä naisia jotka ei saa juuri keneltäkään. Nuoremmissa vähän, vanhemmissa enemmän. Erityisesti menopaussi yleensä tekee sen että seksuaalinen haluttavuus romahtaa, miehet kun on geneettisesti ohjelmoitu tykkäämään hedelmällisistä naisista, riippumatta omasta iästä.
Joo