IRTOPUUTERI?

Hei, osaako joku neuvoa mikä olisi hyvä (riitoisa ja kestävä) irtopuuteri pintakuivalle sekaiholle? Mieluiten joku kohtuuhintainen...opiskelijan budjettiin sopiva =)
51099
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eli sitten pitää ostaa kaksi, toinen on hyvä ja toinen on halpa. Vitsi vitsi. Itselläni on ollut vuosikausia (käytän tosi harvoin) Colossen irtopuuteri, ei ollut mikään halpa, mutta ikinä en vaihtaisi!

Äänestä
  • Oriflamen irtopuuteri hinta 14,50€, jos on tarjouksessa saa edullisemmalla hinnalla.

    Äänestä

  • madame kirjoitti:

    Oriflamen irtopuuteri hinta 14,50€, jos on tarjouksessa saa edullisemmalla hinnalla.

    Isadoran irtopuuteri on suhteellisen edullinen ja todella hyvä. Kannattaa kokeilla!

    Äänestä

  • Hellu kirjoitti:

    Isadoran irtopuuteri on suhteellisen edullinen ja todella hyvä. Kannattaa kokeilla!

    Tämä max factorin irtopuuteri menee samaan hintaluokkaan,n.15 € Yves Rocheriltä löytyy myös edullisia.

    Äänestä

No7 Skin defence loose powder. Maksaa noin 17 €.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Amanda kirjoitti:

Hei, osaako joku neuvoa mikä olisi hyvä (riitoisa ja kestävä) irtopuuteri pintakuivalle sekaiholle? Mieluiten joku kohtuuhintainen...opiskelijan budjettiin sopiva =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu