Eutanasia pitäisi sallia atmeille

Atmin elämä on yleensä niin perseestä, että kuolleenakin on varmaan parempaa.
691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei mitään eutanasioita vaan kaikille sarjatuliaseet käyttöön ja aletaan ampumaan toisiamme. Oltaisiin kaikki samalla viivalla ja viimeinen jää henkiin.
MIKÄ NAUTINTO !

Äänestä

Vaikka ätmi vihaa itseään ei se tarkoita että koko maailma vihaa ätmiä.

Äänestä
  • En minä vihaa itseäni vaan muut vihaavat minua lyhyyteni takia ja pienikokoisuuteni takia olen automaattisesti atm.

    Äänestä

Mua kans vituttaa kakki viisastelijat neuvojatyypit. Kyllä aikuisella ihmisellä pitäisi olla oikeus lopettaa elämänsä kunniallisesti avustettuna eikä epätoivoissaan hirttää itseään ja joutua löydetyksi kuset ja paskat housussa metsästä.

Eutanasian perusteeksi, ettei jaksa elää yksin ja että on täysissä järjissään. Sellaiset vitun viisaat väittää, että on hullu jos on niin saatanan yksin ettei enää jaksa.

Kokeilisivat itse luopua perheestään ja työstään samala tiedostaen ettei ikinä koskaan miloinkaan saa naista edes hetkellisesti..

Äänestä

Samaa minäkin mietin että jos mies ei ole saanut pillua täytettyään 25-vuotta niin valtion pitäisi joko järjestää sitä pillua tai sitten eutanasia tällaiselle miehelle. Toisaalta mieluummin kyllä haluaisin sarjatuliaseen ja tappaa muutaman kymmentä naista ennen omaa kuolemaani. :)

Äänestä

Minusta eutanasia pitäisi sallia kaikille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Totuus. kirjoitti:

Atmin elämä on yleensä niin perseestä, että kuolleenakin on varmaan parempaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu