kuulija

meillä paska kunta.otetaan syyrian pakolaisia 500kappaletta.kyllä kohta kylvemä rahassa.sitten kunta on velaton.ja verikin vaihtuis..ettei tule sisäsiittosia ennää.
2115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei, mutta mihin se moskeija rakennettaisiin? Kuka lahjoittaisi maa-alueen?

Äänestä
  • niitä tullee 5000 kpl ja Terveys-Keskuksesta tullee Moskeija.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakolaisia kirjoitti:

meillä paska kunta.otetaan syyrian pakolaisia 500kappaletta.kyllä kohta kylvemä rahassa.sitten kunta on velaton.ja verikin vaihtuis..ettei tule sisäsiittosia ennää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu