Miten voi olla mahdollista että vuodesta toiseen samat maahanmuuttajalapset dominoi sarjojaan? Ikää mukamas jotakin ja näyttävät ainakin 3 vuotta vanhemmilta. Isommilta. Ja kehittyneemmiltä kuin sarjakaverit. Eikö näitä saa johonkin testiin missä ikä määritellään oikeesti. Suuri osa näistä oikeasti on vanhempia kuin stodistus kertoo. On se hienoa että sitte "15" v lähtevät edustamaan maataan ja ikää oikeasti jo autokortin verran. Eikä näistä aikuisena tulekaan sitä mitä nuorten sarjoissa lupailtiin. Tottakai tulokset on hiton hienoja kun saa kilpailla monta vuotta nuorempiaan vastaan. 10-12 vuotiailla mukamas äänenmurros, rinnat, karvoitusta.... ja kaksi päätä pidempiä kuin "ikätoverit"
lasten ikä
4
142
Vastaukset
- mamut ruotuun.,
Suomella ei todella ole varaa elättää. maksaa näiden neitokaisten ja pikku herrojen elämää.urheilua. esim tämä noora lotta nezir. joutavat pikku aikusiet tekemään treenejensä ja pastojen välissä oikein rehellisiä verokirja töitäkin. hyppivät ja pomppivat sit trikoissaan vaikka tervanevan suolla. ottakkoot oppia esim. veikko hakulinen. tapio rautavaara.lasse viren.matti nykänen.
- Mars mars mars.
Taitaa suomessa loisia paperottomia. ilman oikeaa SOS tunnusta olevia laittomia mamuja.siirtolaisia vst hämäräheikkejäkin. omaan maahan ja kiiruusti.
- 24/ 7 ???
Median mukaan aika usein nuo välimeren kasvatit ovat huumeiden.steroidien. mömmöjen laittomia välittäjiä. käyttäjiä. ja ovat ilmeiseti oman maansa manneja .ku mustat hiukset ja karvotukset . valehtelevat ikänsä ja elämänsä.
- Korkeutta
Joo. Ja sitten "vanhemmat" elvistelee miten meidän 12 vee hyppäs korkeutta 150 cm! Huikea tulos joo mutta kun muksulla mittaa 175 cm.... Pitäähän sen verran mennäkin. Huikea tulos tuommoiselle olisi 170 cm.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad1011785- 591160
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4421129- 1701043
- 58821
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän130814Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä49766- 84763
- 51708
- 57681