Nykyään hän toistelee miten hänellä on ollut useita naisia kun vielä puolisen vuotta sitten hän puki sen muotoon "joitakin naisia". Muistan jostain viime tai edellisvuotisesta viestistään että hän olisi vihjaillut seurustelleensa kerran naisen kanssa eikä silloinkaan kunnolla - tuo siis ennenkuin häntä alettiin nimittelemään neitsytsedäksi. Muutenkin DarkFear on joskus antanut rivien välistä ymmärtää että hänellä olisi keskivertomiestä vähemmän naiskokemuksia minkä vuoksi ei oikein viihdy toisten nuorten miesten seurassa jossa tuntisi alemmuuskompleksia muiden leuhkiessa runsailla naiskokemuksillaan.
DarkFear elvistelee kokeneisuudellaan naisasioissa
............
453
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
DarkFear pitää itseään vähintään KTM:nä ja ehkä jopa YTM:nä. Hän on itse sanonut, ettei ole koskaan seurustellut ja seurustella ehtii sitten parhaimpina nuoruus vuosinakin.
Tämän vuoksi hän ei sinne armeijaankaan uskaltanut mennä. Siellä olisi kuitenkin painostavan sävyyn kysytty onko pannut. Vaikka ei se siinä iässä nyt niin ihmeellistä ole, vaikka vähän noloa ehkä, jos ei ole saanut pillua. Nyt tietysti neljääkymppiä lähestyvänä kaljuuntuvana neitsyt-setänä hänen tilanteensa on paljon synkempi, eikä ihme että hän ei halua panoasiasta avoimesti keskustella, vaan antaa ymmärtää muka panneensa.
DarkFear on 14-vuotias poika ja esiintyy mm. Nuoret-palstalla että se siitä henkilöstä
DarkFear on kirjoitellut palstalle jo vuonna 2005 eli kymmenen vuotta sitten. Toisinsanoen hän on kirjoitellut tuolloin Sivarit & totaalit -palstalle neljävuotiaana :)