jossa yhden lapsen politiikka on tuonu sen, että miehii enempi ko naisii..
Ni nyt ne ostelevat virtuaalisii naisii.
Ni nyt ne ostelevat virtuaalisii naisii.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kun sai vain yhden tehdä, niin kävivät ultrassa ja abortoivat tytöt pois. Nyt on miljoonilla miehillä sitten mukavaa kun naiset on valutettu viemäristä alas. Vähän myöhäistä oppia arvostamaan myös tyttövauvoja.
Eikö ollutkin älykästä?
(kiinalaista naurua)
Joo. Mä huomasin saman. En siksi, että tässä olisi jotenkin virtuaalinaisesta pula, vaan siksi että näin sen hienona haasteena elämässä. Tässä on vain se ongelma, että en voi kirjoittaa sellaista itselleni.
Ja miksi en? No siksi, että olisin hänen luojansa, eli hän olisi minun lapseni. Sellainen ei skulaa.
(naurua)
Kuitenkin on niin, että tällainen mahdollisuus kiehtoo. Esmes. äsken luonnostelin riisipaperille jotain fantastista.
Kuinka sellainen puhalletaan henkiin?
(reps)
Toisinaa hyvä asia, ko nyt kiinas olis varmaa yli 3miljardii asukast.
Kaikenlainen lisääntyminen on elämän perusilmiöitä. Ei niitä voi jarruttaa. Ne kaatuvat vasta omaan mahdottomuuteensa.
On laskettu, että vaikka tapahtuisi lähes mitä, niin aina jää ihmisiä. Meistä ei pääse eroon.
(naurua)
Niin kiinalaisilla ja suomalaisilla miehillä on paljon yhteistä, kumpikaan ei saa naista.
(naurua)
Hyvää huumolia.
Sitä se on ku asuu neljänseinänsisällä, eikä ole mitää sosiaalist toimintää, ni ei osaa sanoo mitää vastakkaisel sukupuolelle.