Jos törmäisit Anzzyyn

Mitä tekisit, jos sekava matruusi tulisi Sirkkalankadulla vastaan?
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Halisin Anzzya

Äänestä
  • Mee kans

    Äänestä

Ohjaisin pultsareiden yömajaan.

Äänestä
  • Kiitti Vexille..Maxan limusiinitaxin

    tuntee varmaan reitin, kuten punttikarju ja n.sorsa lasoliveikkoset

    Äänestä

Taluttaisin takaisin suljetulle.

Äänestä
  • Elä hyvä mies semmottes ittiäs tapa

    Äänestä

Aloittaimme vauvaprojektin heti

Äänestä

mie vien anssin piikille eläinlekurille

Äänestä
  • Neeberimonttet upotetaan Falklndiin vesiin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nyrkkirauta kirjoitti:

Mitä tekisit, jos sekava matruusi tulisi Sirkkalankadulla vastaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu