Elikkä haluaisin tilata Elsa Hjeronymus- tuotteita ja näyttivät olevan huomattavasti edullisemmin tuolla. Esim. Acne Relief Cream 15,11e kun kosmetologilta ostaes 60e purkki. Mutta sähköpostilla pitäis tilata eikä ennen oo tällästä tilaussysteemiä tullut vastaan. Tuleeko tuotteet kans perille? Onko siis luotettava? Enkä siis ulkomailta ennen oo tilannut. Onko joku suomalainen firma joka netis just näitä Elsa Hjeronymus tuotteita myis? Kiitos valmiiksi asiallisista vastauksista :)
Onko kukaan tilannut osoitteesta bybloom.com tuotteita?
Uskaltaako tilata?
4302
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
yritän nostella josko joku olis tilannu :)
Moi, en oo tilannut tuolta mutta tässä yks suomalainen verkkokauppa, josta tuotteita voi tilata http://www.kauniitjaruskeat.fi/eshop/categories/611/ Siellä tuo mainitsemasi tuote 30 euron tienoilla. Tuotteet ovat myös tulleet tosi nopeasti.
Olen tilannut monet kerrat ByBloomista ja ollut erittäin luotettava ja tulee aika nopeasti. Olen aina ensin vaihtanut ensin että asun ruotsissa ja sitten tilausta maksaessani olen vaihtanut itseni suomalaiseksi.
Olen tehnty samalla tavalla, että laittanut ensin itseni ruotsissa asuvaksi ja sen jällkeen suomen vaihtanut siihen mutta nyt on tullut lista maista missä ei suomea ole. Onnistuuko tämä vielä jotenkin??