Onko kukaan tilannut osoitteesta bybloom.com tuotteita?

Uskaltaako tilata?

Elikkä haluaisin tilata Elsa Hjeronymus- tuotteita ja näyttivät olevan huomattavasti edullisemmin tuolla. Esim. Acne Relief Cream 15,11e kun kosmetologilta ostaes 60e purkki. Mutta sähköpostilla pitäis tilata eikä ennen oo tällästä tilaussysteemiä tullut vastaan. Tuleeko tuotteet kans perille? Onko siis luotettava? Enkä siis ulkomailta ennen oo tilannut. Onko joku suomalainen firma joka netis just näitä Elsa Hjeronymus tuotteita myis? Kiitos valmiiksi asiallisista vastauksista :)

4

183

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • UskaltaakoTilata

      yritän nostella josko joku olis tilannu :)

    • Verkkokauppatilaaja
    • Hjeronymus

      Olen tilannut monet kerrat ByBloomista ja ollut erittäin luotettava ja tulee aika nopeasti. Olen aina ensin vaihtanut ensin että asun ruotsissa ja sitten tilausta maksaessani olen vaihtanut itseni suomalaiseksi.

      • Hjeronymus2

        Olen tehnty samalla tavalla, että laittanut ensin itseni ruotsissa asuvaksi ja sen jällkeen suomen vaihtanut siihen mutta nyt on tullut lista maista missä ei suomea ole. Onnistuuko tämä vielä jotenkin??


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3129
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2487
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2126
    4. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1942
    5. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      1892
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1574
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1540
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1243
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1158
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1073
    Aihe