Ei ne tissit ikuisesti pystyssä napota kaikilla ja silikonit pois laskuista, jos luomu haluaa olla.
Ainoa pikku apu, voisi olla yläkropan rintalihasten treenaus. Silti entistä muotoa ei enään tule.
Käykö arvon miespalstalaisille, painovoiman kohdanneen naisen ihka omat tissit, ilman valojen sammuttamista?
Jos ei käy, onko silloin tasapuolista vaatia mieheltä lisää senttejä, edes muutamaa? Kuulema,tätä jotkut ovat tehneet.
Ainoa pikku apu, voisi olla yläkropan rintalihasten treenaus. Silti entistä muotoa ei enään tule.
Käykö arvon miespalstalaisille, painovoiman kohdanneen naisen ihka omat tissit, ilman valojen sammuttamista?
Jos ei käy, onko silloin tasapuolista vaatia mieheltä lisää senttejä, edes muutamaa? Kuulema,tätä jotkut ovat tehneet.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Ainakin minulle kävisi hieman pienemmät ja terhakammat kuin suuret joiden roikkuminen on sitten ongelma sinänsä.
Mutta rehellisyyden nimissä on todettava että ihminen on kokonaisuus ja meille kaikille tapahtuu painovoiman vaikutukset joten siihenhän on vain totuttava.
Minulle kelpaisi nainen vaikka ilman rintoja.
Hieno vastaus :)
Hienot vastaukset ei auta välttämättä sopivan naisen löytämisessä.
Kiitos kannustuksesta kuitenkin.
Ei ne tissit varmaan pysykään pystyssä, jos antaa kaiken maailman jännäjörnijöiden roikkua niissä alvariinsa.
Ätminä ei sulle riittäs ne pari lisäsenttiä, kusisit kuitenki vaan edelleen käsilles.
Tuskin ny kyse oli kenenkään roikkumisesta.
Minulla on terhakka voimakas erektio ja yli 20cm penis, joka on erektiossa kivikova.
Ja ketun nenät! Kyllä kova liikunta auttaa, ainakin ammattilasnaisurheilijoilla.
Eli pitäisi alkaa ammattilaisnaisurheilijaksi, tissien takia?
Tietääkö Af Tötterström, millaiset rinnat naisilla on. Sisältävät rintarauhasta, mihin nainen ei voi itse vaikuttaa. Lihominen tuo sitä nestekertymää ja rasvaa yksilöllisesti. Vaatteet ja liivit päällä, on helppo huijata.
Oletko käynyt esim uimahallissa naisten puolella, saunassa ja suihkussa. On meinaan muotoja joka lähtöön, niin nuorilla kuin vanhemmilla.
Eikä sun itse tarttis olla ammattilainen miesurheilija, riittäs pelkkä tukku seteleitä lisäsentteihin. Sulla nopea tie "huipulle".
Minä olen luullut, että ne täynnä heliumia, eikä niihin vaikuta painovoima. Ennemminkin päinvastoin. Eikö rintsikoiden tarkoitus ole estää niiden nouseminen ylös kaula-aukosta ja lähteminen lentoon?
"Ratikkakuski". Ja tietty isopoviset naiset, kävelevät kiven murikat taskuissa ;).
Olen luullut, että jättimäiset käsilaukut ovat sitä varten, mutta tuokin varmaan pitää paikkansa. ;-)
Oikea mies tykkää isoista tisseistä jotka ovat painavat, eli tietysti niihin painovoima vaikuttaa.
Kyllä kelpaa monenlaiset tissit. Aika jännä juttu miten niitäkin on niin monen kokoisia ja monen muotoisia. Manboobsit ei kelpaa, koska en haluu miestissejä hyväillä ja imeä.
Tykkään pienistä rinnoista.
"3 6" eli katselet vain pienien tisujen kantajaa. Muistathan, että topatut liivit ja irtolisukkeet suosittuja.
Voi ne pienetkin alkaa roikkua.. koko ei ratkaise. Nähnyt olen useita.
Pienehköt tissit on siitä hyvät ettei niihin ne painovoiman vaikutukset pure niin pahoin/nopeasti kuin suurempiin, minusta pienet on hyvät jos sopusuhtaiset runkoon nähden.
Silti jo hyvinkin nuorilla naisilla ne pienet voivat roikkua. Nähnyt olen monilla ja jopa omani ovat olleet kiinteämmät.
Ja muistakaa te sinkkumiehet, kun isiksi joku päivä tulette. Mitäs kun pukkaa äidille maidot tisseihin ja kuppikoko kasvaakin usealla koolla?
Voitte tietysti ehdottaa ottamaan estolääkkeen, jolloin tissien venyminen saataisiin ehkä siirrettyä parempaa hetkeä varten. Ihan teitä varten. Samoin alapään kiristys, teitä varten.
Ei mulle miehen senteillä housuissa, ole tärkein asia, vaan koko pakkaus.
tykkään kyllä isoista tisseistä muttei luonnottoman isoista siis isoista sopivista mutta sopivat pienet tissitkin käy ja tykkään tai sehän riippuu naisesta mutta kyllä luonto äiti tietää mikä kenellekkin sopii kaikki tissit ovat nättejä
Tämä tissi malli on hyvä 50v.nainen, jolla on tämän malliset pienet tissit, näyttää alasti nuorelta naiselta.
Siis tämä:
http://wunderbuzz.co.uk/wp-content/uploads/yx6zgzbltn9wvl8pznzssmfwo1_5002.jpg
Mun vaimolla on tuollaiset, vähän pienemmät, kahden lapsen imettämisen jälkeen yhtä terhakat, ikää 40
Mistä tiedät tissimallin iän ja onko luomut?
Tätä mallia näkee joskus, vanhemmillakin naisilla. Ja ne näkemäni ja koettamani oli luomut, voin taata.