Persu miehet ovat ATM-vätyksiä

Miksi heitä on edes olemassa?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

.

"Ja Alveet ovat ATKU-wätyksiä=Alemman Tason Kusi-Ukkeja"

har!11

.

Äänestä
  • Sekä aloitus väittämä että tämä pitää paikkansa. :)

    Äänestä

  • Lääkelehtisen tullee apukoulun santsaus

    1.& Mamukielistenkin nimisanojen taivutuxenn eri sijamuodoissa päättää
    nimen haltija itse

    Esm. Akkusatiivi: Lehtinensenseinsä####
    Sen-sei= valonnäyttäjä eli budolajeissa : opettaja

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Alli_Kihniöstä kirjoitti:

Miksi heitä on edes olemassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu