Töihin norjaan

Rakennuksille olisi kiinnostusta noin 1.5 vuotta kokemusta kiinnostus kova [email protected]
4177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Myös ruotsiin kiinnostus lisäys edelliseen

Äänestä

Kannattaa varoa norjassa. Kova on palkka, mutta monelta se on jäänyt sinne.

Äänestä
  • Norjalaiset firmat kyllä hoitaa asiat ok, mutta siellä on suomalaisia puliveivareita, joilta rahojen saanti vaatii kevyttä väkivaltaa. Toki näitä lähtökohtaisesti kannattaa välttää.

    Äänestä

  • nxbmdndndndndmdnndld kirjoitti:

    Norjalaiset firmat kyllä hoitaa asiat ok, mutta siellä on suomalaisia puliveivareita, joilta rahojen saanti vaatii kevyttä väkivaltaa. Toki näitä lähtökohtaisesti kannattaa välttää.

    Taitaa tarkoittaa nestehukan parantamisen kustannuksia...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiinnnostunut kirjoitti:

Rakennuksille olisi kiinnostusta noin 1.5 vuotta kokemusta kiinnostus kova [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu