Minun älykääpiö ukko jälleen uskoton. En enää välitä. En ole mustasukkainen. En jaksa enää tyhmän kanssa jatkaa avioliittoa. Tästä jaksan jatkaa ihan hyvin elämääni eteenpäin. Siirtyköön pettämään seuraavaan suhteeseen jos joku on niin pöljä että uskaltaa hänen kanssa elää yhteistä elämää. Minun osalta tämä avioliitto on taputeltu.
Pettäjä älykääpiö
Päätustehty
5148
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
sama tunne...niin väsynyt tähän touhuun.itse olen kuitenkin mustasukkainen ja ajatus loukkaa syvästi...en vaan enää jaksa tätä omaa ikävää tunnetta kun toiseen ei voi luottaa
miksi sit et eroa
päätin antaa vielä mahdollisuuden...vaan enpä nyt tiedäkkään onko musta enää siihen
Meinaatko että miehesi parantaa tapansa...no ei todellakaan...on kiltisti jonkinaikaa ja sitten taasen aloittaa..pettämisen, kun huomaa ettei mitään seuraumuksia tulekkaan. Itsellesi saat mielenrauhan kun eroat, eipä tarvitse olla enää mustasukkainen ja varmasti löydät itsellesi paremman sinua kunnioittavan miehen.
Petäjämies. Sellasta se sen kanssa on. Ei kannata enää uskoa mitään mittä puhuu.