Esim. näin feisbuukis jumalaisen kauniin espanjalaisnaisen naimisis tosi piintyneen atm:n kanssa....
Älä tyydy suomalaisiin jyystettyihin hemmoteltuihi
6
<50
Vastaukset
- yksinkertainenmies
Kaikki me kai johonkin tyydymme. Ei kai elämästä mitään tule jos aina pitäisi taivaita tavoitella.
- Ujo.atm25
No onko muka Espanjassa naiset sitten yhtään sen helpompia luonteeltaan kuin Suomessakaan? Enkä tiedä kiinnostuisko ne espanjattaretkaan tällaisesta ujoätmistä.
- Ujo.atm25
Enkä tiedä miten kommunikointipuoli onnistuis kun en enää osaa espanjankieltä vaikka olen sitä joskus yhden kurssin opiskellutkin ja englannissakin olen aika surkea varsinkin sen puhumisessa.
- niinkö
Jossain muualla on aina ätmien mielestä se ätmien paratiisi, jossa kauniit naiset ovat ystävällisiä ja haluavat juuri ätmejä eivätkä ketään muuta.
- Ätmianalyysi
Totta. Lisäksi Suomikin on ollut erinomainen pullantuoksuinen onnela Vanhaan Hyvään Aikaan, mutta ei ole enää. Ätmi on vakuuttunut siitä, että hänen saamattomuutensa on vain ympäristön syytä, ja hänelle on sattunut kaikkein huonoin ja epäreiluin mahdollinen ympäristö, lisäksi vielä väärä hetki historiassa.
Kun lentokoneesta ei ole ätmin naisen hankintaan apua, niin josko sitten aikakoneesta...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti25216645Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235361- 1152544
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152002Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361741Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111972- 59936
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto28842Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?40840