Miehet ja naiset huomio, jos haluatte löytää kumppanin niin se ei ainakaan auta asiassa jos kalenterinne on parin kuukauden edestä buukattu niin täyteen ettei yksinkertaiselle kahvilla käynnille ole aikaa mutta silti etsitte vakavissanne kumppania. Ja tuskin siitä suhteestakaan mitään tulee jos näette vain harvoin. Mutta kukin tyylillään, omalle kohdalle on jostain syystä osunut naisia joilla ei tunnu aikaa löytyvän.
Tapaamiselle ei aikaa
aikakortilla
657
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
no eikö se kerro kiinnostuksen puutteesta kyllä aikaa on jos toinen kiinnostaa
Minulta ei kyllä tule löytymään aikaa kenellekään, koska minulla ei ole kiinnostusta suhteeseen. Sanon sen rehellisesti niinkuin asia on. Minusta on väärin antaa kenenkään olettaa, että kyseessä oleva henkilö voi etsiä juuri sinua ,kun näin ei ole.
mutta kun rakkaus tuleekin kuvioon mukaan niin muuttuu ääni kellossa ja oletkin erimieltä sitten
Tuo ei muuten koske pelkästään seurustelua vaan myös kavereita ja tuttuja. Aikaa tapaamiselle ei läydy kuin vasta seuraavassa kuussa, jos silloinkaan. Järkyttävä ilmiö naisten keskuudessa. Miesten kohdalla en tähän ole törmännyt. No, itsepä ajavat itsensä piippuun omaa ahneuttaan.
Minulle ei ole väliä, onko naisen ajanpuute aitoa vai onko kyse siitä, ettei kiinnosta tutustua ja keksii menoja. Molemmissa tapauksissa iso turn-off, mutta onpahan itselläni sitten paremmin aikaa katsella muita.
Joo käytän sitä aina tekosyynä, kun kaikenmaailman urpot 170 senttiset miespätkät ehdottelevat tapaamista.