Miksi naiset mielummin huoraavat kuin seurustelevat rikkaan ätmin kanssa?
Naisten valinnat
Money.talks
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No voisin seurustella kanssasi paljon sul o maniii
huoraaminen on kivaa tyttö tylsistyy 3-4 asiakasta päivässä niin mieli pysyy virkeänä tai ainakin joka päivä uusi mies se piristää ja on yhtä juhlaa
Prostituoitu tekee työnsä, saa rahansa ja sen jälkeen hän menee omaan kotiinsa ja hänellä on omassa lompakossaan omalla työllään hankittua omaa rahaa, jonka hän voi käyttää kuten itse parhaaksi näkee, eikä asiakasta tarvitse sen enempää ajatella.
Jos seurustelisi rahan vuoksi miehen kanssa, sen miehen kanssa pitäisi viettää aikaa, kaikki raha olisi kuitenkin miehen ja hän päättäisi sen käytöstä ja nainen joutuisi pyytelemään rahaa kuin lapsi vanhemmiltaan. Aikuisen ihmisen olisi aika vaikea taipua kerjäämään jokaista pennosta toiselta, jos rahan voi ansaita sen sijaan omalla työllään, vaikka vastenmieliselläkin työllä.