Tulisipa isisi ja ampuisi minut

Elämäni on niin kurjaa että haluan kuolla.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

joo sehän on oma valinta miten on elämänsä järjestänyt. jos olet sössinyt kaikki asiasi niin ei voi kuin valittaa.

Äänestä

miksi isi sut ampuisi? huono isä poika suhde?

Äänestä

Kyllä suomeenkin vielä isis terroristeja tulee että kannattaa olla paikalla sitten kun ne alkaa riehumaan.

Äänestä

Isini ei ammu ketään. Hän on pasifisti.

Äänestä

ettet vaan olisi tämä suomea kiertävä ongelmatapaus teemu joka turussa nykyisin huorittelee naisia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ätminki kirjoitti:

Elämäni on niin kurjaa että haluan kuolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu