.......................................

moi.oiskos vapaata naista noin 50v.?olen mukava 52v.mies töissä käyn kaivoksella
4132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Missä niitä mukaviakin miehiä? Luulette vain että hajunne on mukavaa.
Ainoa mukava mies on kuollut mies.

Äänestä

Mainarithan on gay kansaa, ei naiset kiinnosta, vain karvainen miesperäreikä.

Äänestä

Joko täytit 52 vai vastako keväämmällä?

Äänestä

juu pohjoisempana

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokeilempa62 kirjoitti:

moi.oiskos vapaata naista noin 50v.?olen mukava 52v.mies töissä käyn kaivoksella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu