Kunpa löytäisin Ukon kupelon

Kunpa löytäisin mukavan miehen joka haluis elää sitä ihan tavallista arkea. Miehen joka haluis ja uskaltaisi tulla pysyväksi osaksi mun ja poikani arkea. Olis niin ihanaa kun olis mies joka joskus kantais kauppakassia, ehdottaisi mitä ruokaa tehdään, kokkais mun kanssa, ehdottaisi joskus aurinkoisena päivänä kävelylenkkiä tai elokuviin menoa. Tuntuis niin hyvältä kun olis mies jota vois rakastaa ja johon vois luottaa täysillä. Ei tarttis olla supersankari vaan ihan tavallinen mies. Olis vaan hyvä mies jonka kanssa löytyisi se harmonia ja onni.
Ei vaan ole onnea eikä hyvää miestä löytynyt eron jälkeen. Siitä olen surullinen. Haikeana katson kuvia joissa exä oli viime kesänä onnellinen ja tunnen kateuden sydämessäni. Onneksi poika sai olla osallinen isänsä onnessa ja toivottavasti poika muistaa isänsä sellaisena. Hiton surullinen olen kun pojalla ei enää isää ole.

2

237

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mies76v

      Missä päin miestä haikailet?

    • Helsingissä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sai sinut ajattelemaan mies...

      Ettet riittäisi minulle?😔
      Ikävä
      110
      1070
    2. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      102
      948
    3. Luulet olevasi pidetty

      Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap
      Ikävä
      96
      807
    4. Miksi olet sitten

      Yksin? Eikö kukaan kelpaa sinulle?
      Ikävä
      86
      723
    5. Miten murun juhannus meni

      ❤️🤗 Muistithan olla kiltisti 😁😘
      Ikävä
      48
      655
    6. Kalateltta

      Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi
      Kuhmo
      17
      617
    7. Miten j mies

      Sun juhannus meni?
      Ikävä
      48
      526
    8. Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?

      Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?
      Ikävä
      36
      526
    9. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      25
      515
    10. Kuinka paljon hänestä tykkäät?

      Vai tykkäätkö ollenkaan? 🤣
      Ikävä
      43
      492
    Aihe