Löysin tuolla treffeissä naiseen ja ollaan vaihdeltu muutaman viestin. Nyt se haluaisi siirtyä kirjottelemaan meiliin. mitä järkeä kun tuo treffejen kirjoittelu toimii ihan hyvin. olen ennenkin kuullut että porukat valittaa ettei tuo toimi mut mulla se on aina toiminut ihan hyvin. Onkohan tällä naisella niin ettei se halua omiin tilastoihin isoja lukemia vaan onkohan tuo noin niin ku se sanoo?
Kirjoittelun siirtäminen meiliin tai facebookiin.
3
171
Vastaukset
- WWWWWWWWWWW
Itse siirryn meiliin mielelläni lähinnä juuri viestirajoitusten takia. On muutama vakkari kirjeenvaihtokaveri, joista se päivittäinen vitonen täyttyy helpostikin. Kun mies alkaa kiinnostaa, on helpompaa ja varmempaa meilata. Ja jo ihan kuvienkin lähettämisen takia. Palsta myös usein jumittaa.....
- ennen-vanhaan-oli-noin
Ennen se viestirajoitus tarkotti uusien tyyppien kanssa kirjoittelun aloittamista. Elikkä ilmaiseksi voi kirjoitella viiden uuden kanssa per päivä. Kyllähän niiden aiempien kanssa voi viestitellä niin paljon kuin sielu sietää.
- mielelläänmeili
Itse toimin noin kun halusin kirjoitella rauhassa tuon miehen kanssa. Kun menet aktiivisesti deittiin tulee myös muita yhteydenottoja jotka häiritsevät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait803432Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso41404Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani41191- 261126
Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 70832Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es47806Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60754Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä45749Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t32742Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4697