Neitsyt-sedän nolostuttava paluu palstalle

HeikkiHiltunen

Odotus on sitten ohi, palstan kaikkien aikojen kovin HC-atm ja kiistaton neitsyt-setä, legendaarinen Turun Varissuon negatiivinen ajattelija DarkFear on palannut keskuuteemme kuukauden intensiivisen odotuksen päätteeksi. Kaikki täällä tiesivät tämän päivän koittavan, mutta harva uskoi siihen menevän näin kauan. Koittiko DarkFear tänä aikana elää niitä parhaita nuoruusvuosiaan vai kyyhöttikö hän talven negatiivisten ajatusten vankina yksiössään ajatellen negatiivista suomalaisista tosimiehistä ja ulkomaanmatkoista? Joka tapauksessa viihdyttävää saada surkuhupaisan kuuluisa HC-ATM pakkotoistoineen takaisin :)

13

193

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hipheihurraa

      Tämä taitaa olla DarkFearin pisin tauko palstalta... koskaan. Varmaankin sivun muutokset stressasivat niin paljon Darkkista, että hänen viimeisetkin haituvat tippuivat hänen päästä. Onneksi hänellä on sitä varallisuutta käydä liimauttamassa persekarvoja nahkakuulaansa.

      • Jennah_97

        Siis liimaax joku hc-ätmi oikeest perckarvojaa päähäsä?? Kui noloo XDDD


      • 14plus3
        Jennah_97 kirjoitti:

        Siis liimaax joku hc-ätmi oikeest perckarvojaa päähäsä?? Kui noloo XDDD

        DarkFear on hieman erikoisempi tuttavuus ja hän tekee mitä tahansa, ettei kaljuuntuisi enempää


    • borealisn

      ML:n vakkaritrolli on taasen tehnyt olonsa kodikkaaksi. Onhan aikaa ollut ne 24/4 mitkä aina.
      Tunnetko olevasi king of the small boys gang?

    • DarkFear on ollut kaiken tämän ajan mielisairaalassa, jonne hän joutui muutama viikko sitten erään itsensäpaljasteluepisodin seurauksena (jälleen).

      Eräänä iltana sain hälyytyksen että Eerikinkadun Täyspotissa riehuu tämän näköinen mies: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4cqripIGy1rszis0o1_1280.jpg Tunnistin hänet välittömästi DarkFeariksi ja söin purilaiseni loppuun Kallun Grillillä. Sitten suuntasin tapahtumapaikkaa kohti ja siellähän se neitsytsetä riehui ilman housuja ja hoki kaikille eläkeläisille että "mulla sitä onkin ne parhaat nuoruusvuodet vielä edessäpäin ja hei, niin on muuten sullakin!!!!". Hän myös pelasi kosketusnäytöllä toimivia peliautomaatteja käyttäen vuorotellen kieltään ja 2-senttiseksi surkastunutta penistään.

      Jouduin laittamaan hänet käsirautoihin ja soitin virkavallan paikalle. Poliisi kuitenkin totesi, että selli ei ole oikea paikka näin hullulle miehelle, ja että hänet on toimitettava mielenterveyshoitoon. Sitten paikalle tulikin valkotakkiset, jotka veivät hänet Kupittaalle lepäämään. Kollegani toimii vartijana kyseisellä suljetulla osastolla ja hän kertoi eilen, että DarkFearin hoitojakso on juuri päättynyt ja että hänet päästettiin vapaaksi.

      • boreaalis

        Miten sinä oikein kehtaat? Pitää kyllä ihmetellä, miten joku viitsii kirjoittaa toisesta paskaa, ja antaumuksella jolla sen teen on 100% sairasta. Et voi mollata ML24:llä ketään, koska kaikki lähtivät pois. Ymmärrätkö, miten kuvottava olet? ML24:llä oli yli 1000 kirjoitusta ja asiaa päivittäin. Sitten paskan sinun paskan lennättäminen pilasi koko palstan. Täällä tapahtuu sama, koska olet 100% sairas ja kuvottava tapaus.


      • TotuusSinustaDF

        Hauska kuulla että neitsyt-sedän riehumiseen vihdoinkin puututtiin, liian pitkään sai tämä DarkFear hc-ätmeilyllään kauhistuttaa normaalin väestönosan eloa, hoitohan on hänelle juurikin se oikea paikka!


      • Mitä vittua säkin vitun saatanan perkeelen LANTA-AIVO JA PASKAKASASSA ASUVA KIRVEELLÄ TAPETTAVA ALI-IHMINEN oikein tulet vittu siinä tollaista vitun saatanan perkeleen paskaa tänne vittu puhumaan satanan vittu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUA SITÄ VITTU PITÄISIKIN LYÖDÄ PARIKYMMENTÄ KERTAA KIRVEELLÄ PÄÄHÄN JA VETÄÄ PUUKOLLA VIELÄ KURKKU AUKI SULTA, NIIN LOPPUISI SIINÄ VITTU TOLLAISELLA VITUN LANTA-AIVOLLA JA ALI-IHMISELLÄ KERRALLA TOLLAINEN PASKAN PUHUMINEN SAATANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Sä sitä itse vittu oletkin joku vitun saatanan neitsyt-setä, niin sen vuoksi sulta pitäisikin viedä kaikki ihmisoikeudet pois ja lyödä vaikka kirveellä sulta munat poikki, niin loppuisi siinä tollainen perättömien valheiden kertominen saatana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


      • jswkiwi
        DarkFear kirjoitti:

        Mitä vittua säkin vitun saatanan perkeelen LANTA-AIVO JA PASKAKASASSA ASUVA KIRVEELLÄ TAPETTAVA ALI-IHMINEN oikein tulet vittu siinä tollaista vitun saatanan perkeleen paskaa tänne vittu puhumaan satanan vittu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUA SITÄ VITTU PITÄISIKIN LYÖDÄ PARIKYMMENTÄ KERTAA KIRVEELLÄ PÄÄHÄN JA VETÄÄ PUUKOLLA VIELÄ KURKKU AUKI SULTA, NIIN LOPPUISI SIINÄ VITTU TOLLAISELLA VITUN LANTA-AIVOLLA JA ALI-IHMISELLÄ KERRALLA TOLLAINEN PASKAN PUHUMINEN SAATANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Sä sitä itse vittu oletkin joku vitun saatanan neitsyt-setä, niin sen vuoksi sulta pitäisikin viedä kaikki ihmisoikeudet pois ja lyödä vaikka kirveellä sulta munat poikki, niin loppuisi siinä tollainen perättömien valheiden kertominen saatana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Huh kylläpä neitsyt-SETÄ kilahti, osui arkaan paikkaan niin vanha kunnon kehitysvammainen pakkotoisto lähti taas käyntiin


      • jswkiwi kirjoitti:

        Huh kylläpä neitsyt-SETÄ kilahti, osui arkaan paikkaan niin vanha kunnon kehitysvammainen pakkotoisto lähti taas käyntiin

        Mä sitä kun en olekaan mikään vitun neitsyt-setä, sillä mä kun olenkin vielä NUORI MIES JOLLA ON VIELÄ NE KAIKKEIN PARHAAT NUORUUSVUODET EDESSÄPÄIN!!!!!!!!!!!!! Että tiedäkin vaan sä vitun HINTTIPERSEHUORA JA NEEKERIMIESTEN PERSEITÄ NUSSIVA HINTTARI TÄMÄ SAATANA!!!!!!!!!!!!!!!!

        Sä sitä itse vittu varmaan oletkin joku vitun neitsyt-setä ja varmaan myös vielä joku vitun saatanan neekerimiesten perseitä nussiva hinttari saatana!!!!!!!!!!!!!!!!


    • olololololol

      Mukavaa nähdä että palstan kovin HC-ATM ja neitsytsetä!!! heikkihiltunen on palannut palstalle. Tervetuloa. :)

    • ja.karavaani.kulkee

      Vittu here we go again. Kakarat leikkii

    • TheVaraus

      Eikös nämä kakarat ole jo vanhoja äijiä. Ruumishuoneella suuri osa jo.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      245
      16617
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5351
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2537
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      1995
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1736
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      969
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      935
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      28
      838
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      40
      830
    Aihe