Niitten Euroviisu biisi, jolla pyrkivät Euroviisu kisaan. Ei ole myynyt, eikä ketään kiinnosta.
Ei tullut Satin circukselle, tästä biisistä, läpimurtoa Suomen pop taivaalle. Huono bändi.
Ei tullut Satin circukselle, tästä biisistä, läpimurtoa Suomen pop taivaalle. Huono bändi.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No voi sua. Millä vuosisadalla elät? Katsopa Spotify soittoja ja itunes.
Se vaikuttaa SC:n spotify soittoihin, että se on nostettu suomalaisille tunnetuille soittolistoille, joita seuraa huomattava määrä kuuntelioita. Kerran ovat erehtyneet klikkaamaan satiaisia, siihen se onkin sitten jäänyt.
Puhun Suomen virallisesta Sinkku ja Albumi TOP 20 myyntilistasta, joka julkaistaan joka Sunnuntai. Lista tuloksessa on mukana myös netti myynti.
Satin circuksen sinkku on ollut myynnissä jo muutaman viikon ajan, eikä ole noussut Suomen Top 20 myydyimmän sinkun joukkoon.
Hyvä juttu, PKN liänee niskan päällä? :)
Jaa, onks PKN siellä? Keikkuuko ihan ekana?
Euroviisuissa kyse katsojaäänestyksestä.
Jaa, mikä noista ehdokkaista on listalla? Vai ajattelitko äänestää Ellie Gouldingia siiten viisufinaalissa?
Tuskinpa PKN on niskan päällä. Hauska vitsi muuten. Just alkuviikosta Iltapaska kirjoitti, että PKN on yleisestikin saanut kuuntelijoita kaikkein vähiten. Ja suomenruotsalaisilla tuskin ollenkaan.Mutta ei hätää, kyllä PKN keikalle pääsee: Ala-asteelle. Lasten Mehuhetken rinnalle sopishyvin tuo En saa syödä karkkia jne. Mörköversiona. Tiedättekö.