mitä suojia vielä tarvitsee jos on housut,hanskat,kengät,maski.
ehotelkaa jotain mitä tarvitsen ja tarviiko kaiken olla samaa merkkiä.
maalivahdin varusteet
enkeksikoskaoonlaiska
2
230
Vastaukset
- veskari
Ei tarvii olla samaa merkkiä ja Tohon tarttis vielä panssaripaidan ja siihen vielä pitkähihasen maalivahdin paidan päälle, polvisuojat ja alasuoja.
- NäinMeillä
Jotkut tykkäävät myös kyynärsuojista (pehmentävät kun joutuu syksymään kyljelleen) ja erillisistä lyhyistä suojahousuista varsianisten housujen alla (suojaavat reisiä). Hanskoja käyttävät myös useimmat maalivahdit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 694377
- 664032
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1173872SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p763215- 863152
- 632397
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.621786SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2161260Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1281243Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411235