Ninni muutti mun residenssiin jo

Piti olla juhannushäät
mutkun Ninni on jo siunatus tilass

Vauvan nimex tulee Anzniina
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Impo-maho tuhkapipel anzzy 70v. ei siis voi olla kyseessä sulho osastolla. :)

Äänestä
  • Ei boikaan
    Vaan oikea anzzy

    Äänestä

Voi surkkia senttäs=(((
Kuin mun ja albixen häät nyh, ku me kokeillt panoasnte
shiy mää putosin flyygelin bääl ja nilkka murtui

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ninninsulho kirjoitti:

Piti olla juhannushäät
mutkun Ninni on jo siunatus tilass

Vauvan nimex tulee Anzniina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu