Kohta alkaa temptation island

Neloselta. Saas nähdä millaisia jännämiehiä ja niiden panoja siellä on. JA entäs ne muut naiset sitten jotka yrittää rikkoa toisten parisuhteet
278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaikki naiset taviksia, ei yhtään kaunista naista. Ne miehet oli jotain hormooneja vetäviä bodareita, ihan munattomia jotka pettäis heti naistaan. Mitähän niille maksetaan tuosta tyhmästä ohjelmasta.

Äänestä
  • Vitut noista yksikään ollut mikään bodari. Ihan keskiverto saliharrastajia, osa ei edes sitäkään. Varmaan jonkun ätmin mielestä joku 180cm/75 kg saattaa tuntua hormoonihirviöltä, kun ätmi itse on 20kg kevyempi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Munaotus kirjoitti:

Neloselta. Saas nähdä millaisia jännämiehiä ja niiden panoja siellä on. JA entäs ne muut naiset sitten jotka yrittää rikkoa toisten parisuhteet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu