KJ = kyrpä

On se vain. Megaluokan mulkku.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

K unnan J ohtaja on hieno mies. statuksettomien mielestä

Äänestä

Menkääpä joskus raukat ruijantien varresta sanomaan se sille päin naamaa.

Äänestä
  • Monta kertaa on sanottu

    Äänestä

  • no nyt viimestään selvisi kuka täälä kirjoittaa paskaa!

    Äänestä

Eikö tällä palstala ole enää valvojaa,ylläpitoa,mihin se Denial on häipyny.Ei täälä ennen kestäny kirota eikä puhua törkeyksiä,eikä varsinkaan nimeltä mainiten.Onko tämä nyt aivan valvomaton paikka??

Äänestä

Saamelaiskäräjät ,persut ja väärit menhet sekasin kun ILO- ei tuonutkhan heille erivapauksia ja oikeuksia ,pittää se kiukku johonki purkaa. kaikki kyllä tietää että niilä raukoila on nyt vaikeat ajat niku naisila kuukautiset mutta jospa ne siitä selviävät joskus tai sitten . Ei ole tervejärkisen hommaa nuo tuomoset alotukset, kyllä on aivoihin päässy paskaa enempi kuin muilla. Voi raukkanen,säälittää tuomonen kun on saanut niin paljon paskaa aivoihin.Pyyä jotaki uusia lääkheitä jos ees vähä auttais.Tai mene hoithon hyvä ihminen.

Äänestä

Taitaapa tämän provosoijan geeniperimä olla kuiten pohjois-intiasta. Asennekkin sen paljastaa...

Äänestä
  • Onhan se provosoinnin paikka saamelaisille , kun ILO-LAPPU torpattiin eduskunnan voimin satanolla, olen aina sanonut saamelaiset on rasisteja vähemmistö, sitten pitää alkaa hyvää johtajaa morkkaamaan, näillä nunnukoilla on aina jotain haukkumista jos ei vieraista sitten omista naapureista, se kuuluu heidän kulttuuriin, sehän täällä tiedettän. Monesti kehumisen kautta yritetään morkata johtajaa, saatas haukkumista aikaan. Samat syrjäkylän haukkujia ne onkin.

    Äänestä

Tässä sama aloittaja, etkö vois mennä kisuroita katsoon tunturiin (kj-kyrpä) mikä lyhenne on KJ-kyrpä KERRO TARKEMMIN, en ole ikinä kuullut ,että KJ - OLIS KYRVÄSTÄ LYHENNE. olet sie aika törppö.

Äänestä

IlO ei mennyt läpi ,nyt saamelaiskäräjä ja väärtit hyökkää kunnanjohtajan kimppuuan ,alentavaa. Nyt näkee ketkä täällä tätä paskaa kirjoittanut ja lietsonnut ihmisiä.Joku väärti/saamelaiskäräjässä oleva.

Äänestä

Olisko pari J kirjaimella alkavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunnanjohtajaonkyrpä kirjoitti:

On se vain. Megaluokan mulkku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu