apua 00 tytölle!!

00tyttö

Eli oon 14-vuotias tyttö. Seurustelen tytön kanssa, eikä ole mikään "leikkisuhde" vaan vakavasti olemme yhdessä, olleet jo pitkään :-) vaikkakin salassa.. Mutta ongelmana on se, että mun ei tarvii kun pussata tyttöä, tai maata hänen vieressään niin alapää kostuu jo. Aina kun vietän hänen kanssaan aikaa mun pitää pitää sidettä ettei pikkarit kastu litimäriks.. seksiä ei olla vielä harrastettu ja tuskin vähään aikaan tullaan harrastamaankaan mutta mitä tää vois tarkottaa tai mihin liittyä? Ihan kamalan tuntustakin kun kastuu heti yhestä pusustakin. En pysty puhuun tästä kellekkään tai mitään, ahdistaa kun aina täytyy miettiä valmiiks mihin piilotan siteet vessassa yms kun joutuu käydä noin tunnin välein vaihtaan.. onko kellään samaa ongelmaa? Vai liittyykö tää vaan kehitykseen tai jotain :-( vai onko joku ongelma tuolla alapäässä? Helpottais jos joku vois vähän sanoo jos tietää :-) kiitos jo etukäteen!

7

106

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • AikuinenZ

      Eipä kannata ahdistua.. Olet herännyt seksuaalisuuteen ja hormonisi toimivat kuten nuorilla yleensä. Voi olla että seksuaalisuutesi saattaa muuttua tai sitten olet aikusenakin (et sitä vielä ole) nainen joka tykkää naisista. Kiirettä ei kannata pitää ja seksinkin aika on sitten kun olet siihen valmis myös henkisesti.Seksi vaatii myös vastuuta sen hormonien lisäksi.

      • No mun mielestä tuossa suhteessa ei tarvitse kauheesti pelätä seuraamuksia. Antaa palaa vaan tytöt ihan oman aikataulun mukaan ja sit kun ootte valmiita, eikun kiihkeillä tyttösuudelmilla osattomia poikia härnäämään ;)


    • huonoprovoilijaiskeetaas

      Oletko taas vapaalla jalalla? Ja jättänyt lääkkeet ottamatta!?!

    • shhhhhhhhhhh

      Kysy vaimoltasi. Kyl se ymmärtää onhan teil jo vauvakii.

    • Provo

      Joo onpas huono provo!! 14 vuotias tyttö ei kirjoita näin. Tämän on kirjoittanut joku parikymppinen mies.

      • kaupankassa

        Ei vaan 39 vuotias mies.


    • Axu23

      Ihan normaali nuori olet.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      104
      7644
    2. 107
      5798
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      83
      5127
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      139
      4506
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      11
      3190
    6. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      54
      2919
    7. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      54
      2843
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2417
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2414
    10. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2016
    Aihe