Onko kellään kokemusta? Hurja on tuo hinta, otti minkälaisen paketin tahansa :O Saako hinnan jaoteltua kk maksuihin vai pitääkö kerralla maksaa? Ja pitääkö se maksaa heti vai treeni jakson loputtua?
Kiitos!
Lady Linen Personal Trainer!
2
144
Vastaukset
- kohtalkaa
Itse sovin eilen 10kerran paketin ja hinnaksi tuli 310 euroa. 30minuutin kerroilla. Eka kerta tunti jossa käydään läpi asioita.... maksoin body and mind kortilla 240 ja loput 70 sain sovittua kahteen erään ja sain itse päättää lyhentämiskerrat. Pystyy jakaa useampaan erään tuo maksu osuus... saa nähä. Olen hiukan skeptinen, koska ladyline on mielestäni vähän liian mukavuudenhaluinen paikka... mut toivotaan et osaamista ja tsemppausta löytyy... toisinaa kaduttaa paketi ostaminen sillä oisin tuolla 240 eurolla lyhenäny ihan mukavasti kuukausimaksuja :)
Ihan ensin kannattaa tehdä itselleen selväksi omat tavoitteet. Sen jälkeen kun on selvillä siitä mitä haluaa, kannattaa ottaa selvää tarjolla olevista pt:sta ja heidän osaamisestaan ja kokemuksestaan. Jos sieltä löytyy sinun tavoitteitasi vastaava osaaja, ja koet, ettet kykene itse tavoitteitasi saavuttamaan, kannattaa se pt palkata. Uskoisin, että ladylinelta ainakin laihdutuksen tueksi löytyy pt, voimatreeni tms. onkin sitten asia erikseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045241Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325996SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32515677Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011203Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17110805Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369681Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858478Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236491