Lady Linen Personal Trainer!

LadyLine12

Onko kellään kokemusta? Hurja on tuo hinta, otti minkälaisen paketin tahansa :O Saako hinnan jaoteltua kk maksuihin vai pitääkö kerralla maksaa? Ja pitääkö se maksaa heti vai treeni jakson loputtua?
Kiitos!

2

196

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kohtalkaa

      Itse sovin eilen 10kerran paketin ja hinnaksi tuli 310 euroa. 30minuutin kerroilla. Eka kerta tunti jossa käydään läpi asioita.... maksoin body and mind kortilla 240 ja loput 70 sain sovittua kahteen erään ja sain itse päättää lyhentämiskerrat. Pystyy jakaa useampaan erään tuo maksu osuus... saa nähä. Olen hiukan skeptinen, koska ladyline on mielestäni vähän liian mukavuudenhaluinen paikka... mut toivotaan et osaamista ja tsemppausta löytyy... toisinaa kaduttaa paketi ostaminen sillä oisin tuolla 240 eurolla lyhenäny ihan mukavasti kuukausimaksuja :)

    • Ihan ensin kannattaa tehdä itselleen selväksi omat tavoitteet. Sen jälkeen kun on selvillä siitä mitä haluaa, kannattaa ottaa selvää tarjolla olevista pt:sta ja heidän osaamisestaan ja kokemuksestaan. Jos sieltä löytyy sinun tavoitteitasi vastaava osaaja, ja koet, ettet kykene itse tavoitteitasi saavuttamaan, kannattaa se pt palkata. Uskoisin, että ladylinelta ainakin laihdutuksen tueksi löytyy pt, voimatreeni tms. onkin sitten asia erikseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskallanko laittaa sulle viestiä?

      Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S
      Ikävä
      58
      800
    2. Mikä tekee kaivatustasi

      Haluttavan?
      Ikävä
      34
      795
    3. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      125
      736
    4. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      88
      663
    5. Vieläkin saat

      Sydämen tykyttämään. Vaikka emme näe
      Ikävä
      31
      602
    6. En tahallaan sua välttele...

      Olis niin kiva nähdä jossain muualla kuin kaupassa!
      Ikävä
      40
      537
    7. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      63
      499
    8. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      71
      496
    9. Lehtikankaan oppilas kuolema

      Mistä lie tyttöparka löytyny, mikä ajaa tekemään itsemurhan tuon ikäsenä 😞
      Kajaani
      9
      492
    10. 42
      479
    11. Pystyisitkö liikkumaan

      Tai tapailemaan kaivattuasi julkisesti?
      Ikävä
      45
      426
    12. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      57
      419
    13. Nyt kaatuu Kuisla

      Reima Kuisla hakee saneeraukseen – Joitakin velkoja on jo ulosotossa https://www.ilkkapohjalainen.fi/reima-kuisla-hakee
      Seinäjoki
      24
      410
    14. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      72
      403
    15. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      23
      398
    16. Emme pääse koskaan

      Tästä. Sinä et suostu enkä minä suostu
      Ikävä
      38
      394
    17. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      102
      394
    18. 39
      393
    19. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      33
      391
    20. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      35
      387
    Aihe