Onko Tornion varakansanedustaja pyrkyri ??

Varakansanedustaja, koordinaattori ja mitä muita ammatteja ??? Joo, olihan tyttö kolme kuukautta "ison Paavon" lehdistö avustajana ja kauden tonttuna Rovaniemellä Joulupukin avustajana.
Tässäpä todellinen asiantuntija kepulla eduskuntaan.
Eipä voi tyttöä syyttää, etteikö yrittäisi, vaalibudjetti 35000 euroa, kenenkähän rahoilla itseään mainostaa kaikilla foorumeilla ja kaikissa pohjoisen lehdissä joka päivä ja kiertäähän tyttö lähes kaikki lapin kylät, mökki toisensa jälkeen.
Toivottavasti Lapin kepulaiset tytön kansanedustajaksi äänestävät, jos ei osaamisen avuilla, niin ainakin yrittämisen.
16<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Bosat
Daisarit
Hinkit
Kannut
Kellukkeet
Kiinanmuuri
Käteensopivat
Lollot
Meijerit
Melonit
Munkit
Rinnat
Tisut
Tytöt
Purjeet
Pehmiö
Pullat
Puskurit
Utareet

Äänestä

Kummisedät rahoittaa ja on tyttö ottanut lainaakin ja maksaa puolueveroa kokouspalkkioista. Jotenka ei ilman uhrauksia etenisi. Toivon parasta.

Äänestä
  • minäkin toivon että tekisi porno filmin "Tissien välistä suuhun"

    Äänestä

  • Opiskelut vielä kesken ja niiden välissä tehnyt töitä, mitä on opiskelun lomassa voinut. Että se siitä työstä!

    Äänestä

Kaks jytkyä ;)

Äänestä

EI OLE PYRKYRI!!! On Eloveenatyttö ja maitotyttö ja Kulta Katriina.

Äänestä

Mikähän on titteli varakansanedustaja. Missään muualla ei kukaan köytä tuota nimikettä.
Jailmoitteut ilman puoluetunnusta ja ilmoituksen maksajaa.... onkhaan kepulainen edes...

Äänestä

On se niin ihana, ihana, söde. Säteilevä ja raikas.

Äänestä

http://www.katrikulmuni.fi/katri/cv/

Tuollahan on WWW sivuilla K Kulmunin tiedot työpaikoista yms

Siis onhan ollut pidempään kuin 3 kk itse Väyrysen Paavon avustaja, on ollut melkein 6 kk

Tutkintoja Suomesta ja Venäjältä yliopistoista

myös oikeita töitä, joita te perään kuulutatte, mm. useita vuosia tonttuna Napapiirin postissa, n k. Joulupukin posti, Rovaniemellä

täytyy nyt hänet valita, niin täällä te sanotte kun hänellä on niin isot tissit niin siksi pitää äänestää, no ei se ole oikea syy, vaan ihan ne on muita syitä nyt

Äänestä
  • En Äänestä noita tissejä mutta onanoin

    Äänestä

Pyrkyri? Kaikkien pitääkin sitä olla tullakseen valituksi. Jos pahat Tornion Keput ei olisi niin Keinäsmafian vietävissä niin Katri olisi jo 4 vuotta lusinut ja vanhana valittaisiin eduskuntaan. Paimennan Keinäsläisiä ruotuun ja äänestämään Katria eikä Paavoa saakoon mukikaupalla äänensä koko muusta Lapista.

Äänestä
  • Eduskunta kaipaa osaavia ihmisiä, ei äidinmaidon perinteellä saa äänestää, vaan omilla aivoilla ajatellen.
    Kepu Vanhanen sanoi ensimmäisestä antamastaan 1.6 miljardin Kreikka paketista, hei, me tienataan tällä. Paljonko on tienattu, kuka vastaa ?
    Pyrkyri tytön pitäs vielä odottaa ja jatkaa opintojaan, vielä ei ole kypsä valtakunnan asioista päättämmään. Ajatelkaa nyt hyvät ihmiset, kenet haluatte Suomen tulevaisuudesta päättämään, tytönkö, jolla on enemmän mainoksia posarissa ja muissakin lapin lehdissä enemmän , kuin muilla Lapin eduskuntavaali ehdokkailla yhteensä. Tällälaillako sinne eduskuntaan pitäs kaikkien päästä ?
    Rahallako se pätevin kansanedustaja valitaan ?

    Äänestä

  • maaseudun poikamiehet äänestävät Katria, tämä vain kateellisille tiedoksi!

    Äänestä

Nyt pitäisi äkkiä päästä töräyttämään. Kohta se on sellainen sikalan emäntä, ettei raavas mies yletä käsillä edes niskan ympäri.

Possukin on nätti pienenä.

Äänestä

No ompa kauheata tajuta että se meneee läpi rinnanmitalla?

Äänestä
  • Ei ole. Menee se ja peräpää paukkuu. Katri tuloo helmat paukkuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eteenpäi kirjoitti:

Varakansanedustaja, koordinaattori ja mitä muita ammatteja ??? Joo, olihan tyttö kolme kuukautta "ison Paavon" lehdistö avustajana ja kauden tonttuna Rovaniemellä Joulupukin avustajana.
Tässäpä todellinen asiantuntija kepulla eduskuntaan.
Eipä voi tyttöä syyttää, etteikö yrittäisi, vaalibudjetti 35000 euroa, kenenkähän rahoilla itseään mainostaa kaikilla foorumeilla ja kaikissa pohjoisen lehdissä joka päivä ja kiertäähän tyttö lähes kaikki lapin kylät, mökki toisensa jälkeen.
Toivottavasti Lapin kepulaiset tytön kansanedustajaksi äänestävät, jos ei osaamisen avuilla, niin ainakin yrittämisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu